کتاب زندگی های پنهان درون گرایان

The Secret Lives of Introverts: Inside Our Hidden World
درون جهان مخفی مان
کد کتاب : 121104
مترجم :
شابک : 978-6222544546
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

معرفی کتاب زندگی های پنهان درون گرایان اثر جن گرانمن

کتاب «زندگی های پنهان درون گرایان» اثر «جن گرانمن» یک نگاه عمیق و فهیمانه به جهان داخلی ویژگی‌ها و تجربیات افراد درون‌گرا می‌باشد. در این کتاب، گرانمن نه تنها به توضیحات علمی و روان‌شناسی در مورد درون‌گرایی می‌پردازد، بلکه با استفاده از داستان‌ها و مصاحبه‌هایی با افراد درون‌گرا، به تصویر کشیدن چگونگی زندگی، تفکر، و ارتباط برقرار کردن آن‌ها می‌پردازد. درون‌گرایی اغلب با افسردگی، کمرویی یا تنهایی اشتباه گرفته می‌شود، اما گرانمن در کتاب خود تاکید می‌کند که این یک خصوصیت طبیعی و ذاتی است که با دارا بودن توانایی‌ها و استعدادهای منحصر به فرد همراه است. او به تشریح مزایا و چالش‌های این خصوصیت پرداخته و راهنمایی‌هایی برای درون‌گراها ارائه می‌دهد تا بتوانند بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنند و به قدرت‌ها و توانایی‌های خود اعتماد کنند.
این کتاب برای هر کسی که خودش یا کسی را می‌شناسد که ویژگی‌های درون‌گرا دارد، منبع مفیدی است. کتاب زندگی های پنهان درون گرایان به خوانندگان کمک می‌کند تا بهتر درک کنند که چرا بعضی افراد ترجیح می‌دهند وقت بیشتری به تنهایی گذرانده و چگونه آن‌ها می‌توانند در جهانی که بیشتر به صورت‌های برون‌گرایی ساخته شده است، موفق باشند.کتاب زندگی های پنهان درون گرایان

جن گرانمن
جن گرانمن یک مرجع معتبر بین المللی در مورد افراد بسیار حساس و درونگراها است. او یکی از بنیانگذاران Highly Sensitive Refuge، انجمن و نشریه ای برای افراد بسیار حساس است که هر ماه به 1.3 میلیون نفر می رسد. جن نویسنده کتاب زندگی مخفی درونگراها است. او همچنین "Introvert, Dear" را ایجاد کرد که بزرگترین وب سایت درونگرا در جهان است. جن یکی از همکاران روانشناسی امروز، فوربس و هافینگتون پست است. جن در سنت پل، مینه سوتا زندگی می کند.