کتاب دستور کشتار (دونده ی هزارتو)

The Kill Order
جلد چهارم (نسخه 0.5)
  • 20 % تخفیف
    قیمت : 30,000 | 24,000 تومان

  • موجود
  • انتشارات: باژ باژ
    نویسنده:
کد کتاب : 12969
مترجم :
شابک : 978-6008939856
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 365
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 مرداد

معرفی کتاب دستور کشتار (دونده ی هزارتو) اثر جیمز دشنر

پیش از شکل گیری اهرامن، پیش از ساخته شدن بیشه و پیش از ورود توماس به هزارتو، شراره های خورشیدی به زمین اصابت کردند و آدم های زیادی کشته شدند.
زمان رخداد این بلا، مارک و ترینا آنجا بودند و زنده ماندند. اما جان سالم به در بردن از شراره های خورشیدی در قیاس با بلایی که پس از آن رخ داد، هیچ نبود.
اکنون بیماری خشم و جنون در ایالات متحده ی شرقی به تاخت پیش می رود و سرچشمه ی این بیماری در هاله ای از ابهام است. حتی مشکلی بدتر از آن هم وجود دارد: بیماری تغییر پیدا می کند و تمام شواهد حاکی از آن است که بشر را به زانو درخواهد آورد.
مارک و ترینا معتقدند که راهی برای نجات دادن باقی مانده ها از سقوط به درون دره ی جنون وجود دارد و مصمم هستند که راهش را بیابند؛ اگر بتوانند زنده بمانند. چون در این دنیای جدید ویران، هر زندگی بهایی دارد و برای برخی، ارزش مرده بودن تان بیشتر از زنده بودن تان است.
پایان، شروع ماجراست.

کتاب دستور کشتار (دونده ی هزارتو)

جیمز دشنر
جیمز اسمیت دشنر، زاده ی 26 نوامبر 1972، نویسنده ی آمریکایی است.دشنر در جورجیا به دنیا آمد و یکی از شش فرزند خانواده بود. او در 10 سالگی قادر بود تا با ماشین تحریر والدینش به خوبی تایپ کند.دشنر به منظور تحصیل در دانشگاه بریگام یانگ از جورجیا به یوتا نقل مکان کرد و از این دانشگاه در رشته ی حسابداری فارغ التحصیل شد. کتاب های او برای مخاطبین نوجوان هستند و اغلب در ژانرهای ماجرایی و علمی تخیلی قرار دارند.جیمز دشنر به همراه همسر و چهار فرزندش در یوتا زندگی می کند.