کتاب تمام چیزهایی که باقی گذاشتیم

Everything we left behind

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 59,000 | 53,100 تومان
  • موجود
  • انتشارات: آموت آموت
    نویسنده:

مشخصات کتاب تمام چیزهایی که باقی گذاشتیم
مترجم :
شابک : 978-6003840546
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 432
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 مهر

جزو لیست پرفروش ترین کتاب های آمازون

قسمت دوم کتاب تمام چیزهایی که نمی گوییم

معرفی کتاب تمام چیزهایی که باقی گذاشتیم اثر کری لانزدیل

رمان «تمام چیزهایی که باقی گذاشتیم» تعلیق، معما و عشق را در هم می آمیزد و به کندوکاو در حس فقدان و انعطاف پذیری روح انسان می پردازد. مراقبت از کسانی که دوست شان داریم یک نیاز مبرم است. اما تا کجا می توانیم پیش برویم؟ و به چه قیمتی؟

«جیمز دوناتو»، مدیر مالی شرکت دوناتو، دو ماه قبل از عروسی اش ناپدید می شود. او که برای تعقیب برادر متهم به پولشویی اش به مکزیک رفته، در دریا گم می شود و بعد از مدتی اعلام می کنند که مرده است. شش ونیم سال بعد، جیمز از حالتی که به آن «گریز تجزیه ای» می گویند خارج می شود و سعی می کند به دنبال سال های از دست داده اش بگردد.

«کری لانزدیل» به زیبایی حال و گذشته را همزمان روایت می کند؛ زمان حال از زبان جیمز و زمان گذشته از زبان کارلوس. جیمز چیزهای بسیاری را از دست داده و کارلوس چیزهای زیادی را به دست آورده است. اما آیا جیمز می تواند گذشته اش را کنار بگذارد و با مردی که کارلوس از او ساخته کنار بیاید؟

کتاب تمام چیزهایی که باقی گذاشتیم

کری لانزدیل
کری لانزدیل، نویسنده ای آمریکایی است. او یکی از پایه گذاران «انجمن نویسندگان داستان های زنان» است. آثار لانزدیل در فهرست پرفروش ترین کتاب های آمازون و وال استریت ژورنال قرار گرفته است. کتاب های این نویسنده در بیش از بیست و هشت کشور منتشر شده و به بیش از بیست و چهار زبان ترجمه شده است.