کتاب راهنمای نویسندگان درباره ویژگی های شخصیت ها

The Writer's Guide to Character Traits
آموزش نویسندگی 7
  • 25 % تخفیف
    445,000 | 333,750 تومان
  • موجود
  • انتشارات: سوره مهر سوره مهر
    نویسنده: لیندا ان ا دلستاین
کد کتاب : 14018
مترجم :
شابک : 978-6000304096
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 712
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 1999
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 20 اسفند

معرفی کتاب راهنمای نویسندگان درباره ویژگی های شخصیت ها اثر لیندا ان ا دلستاین

هر آنچه را برای طراحی و رشد شخصیت های خود لازم دارید در کتاب "راهنمای نویسندگان درباره ی ویژگی های شخصیت" به قلم سهل الوصل و شفاف "لیندا ان ا دلستاین" پیدا کنید! چه چیزی باعث می شود فرد مرتکب جرم "یقه سفید" (جرایم کوچک یا بی اهمیت) شود؟ چه کسی مستعد احتمالی برای پیوستن به یک فرقه است؟ چرا کودکان دوستان خیالی دارند؟ چگونه ترتیب تولد بر روی این موضوع تأثیر می گذارد که آیا شخص ازدواج می کند یا خیر؟
"راهنمای نویسندگان درباره ی ویژگی های شخصیت" ، به همه ی این سوالات و بسیاری دیگر پاسخ می دهد؛ با خواندن این کتاب دانش لازم را برای ایجاد شخصیت های متمایز خواهید داشت و به این ترتیب موفق به خلق شخصیت هایی خواهید شد که افکار و اعمال آنها با هم مطابقت دارد. این کتاب همچنین دارای:

1- آموزش جامع در مورد چگونگی استفاده بهینه از این کتاب
2- اطلاعات آماری جدید برای کمک به شما در ایجاد شخصیت های واقعی زندگی
3- تمرین های مرتبط که به شما نشان می دهد چگونه می توانید مطالب را در زندگی خود پیاده کنید.
4- تمرین ها و ایده ای که به شما کمک می کند تا افکار خود را از سر خود خارج کنید و سرانجام آن ها را روی ورق بیاورید.
بعلاوه ، در مورد اختلالات روانی ، جسمی و ارتباطی رایج و نه چندان رایج خواهید آموخت. به ذهن جنایتکاران نفوذ می کنید. متوجه می شوید که چه جیزی باعث شده یک فرد ورزشکار حرفه ای، دانشمند و یا راننده کامیون شود.
زندگی یک عضو باند تبهکاری یا یک نوجوانی که می خواهد خودکشی کند و یا یک معتاد الکل و... را درک خواهید کرد.
"راهنمای نویسندگان درباره ی ویژگی های شخصیت" ، نه فقط برای نویسندگان بلکه برای بهتر زندگی کردن نیز مناسب است. شناخت دقیق شخصیت انسان های که با آن ها در ارتباط هستیم می تواند به ما در برخورد مناسب و تعامل بهتر با آن ها کمک بسیاری کند.

کتاب راهنمای نویسندگان درباره ویژگی های شخصیت ها

دسته بندی های کتاب راهنمای نویسندگان درباره ویژگی های شخصیت ها
قسمت هایی از کتاب راهنمای نویسندگان درباره ویژگی های شخصیت ها (لذت متن)
همسایه ی من نوعی پیش غذای مکزیکی شش لایه و عالی درست می کند. او پنیر، آووکادو، خامه ترش، لوبیا، کاهو و گوجه فرنگی را لایه لایه روی هم می چیند. لایه هایی که هریک به تنهایی خوشمزه است اما ترکیب این طهم های مکمل با یکدیگر نتیجه ی بسیار خوشایندی به دست می دهد. من کوشیده ام در صفحات این کتاب کاری شبیه به آن بکنم: ارائه ی مواد تشکیل دهنده انسان ها. اجزایی که به گونه ای طبیعی، یکپارچه و به هم پیوسته با یکدیگر عمل می کنند. این فهرست ها می توانند به شما کمک کنند تا عمق شخصیت داستانی خود را تجسم کنید. بعضی از ویژگی ها را به کار ببرید یا اینکه از همه ی آن ها استفاده کنید. بعضی از ویژگی ها را به خواننده نشان دهید و برخی دیگر را در ذهن خود نگه دارید. استفاده از همه ی ویژگی های غلیظ ممکن است شخصیت را اغراق آمیز کند.