کتاب خلق شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند

Creating Characters Kids Will Love
آموزش نویسندگی 10
کد کتاب : 14021
مترجم :
شابک : 978-2000731917
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 508
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2000
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 آذر

معرفی کتاب خلق شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند اثر ایلین ماری آلفین

برای نوشتن موفقیت آمیز کتابهایی که کودکان می خوانند و برای آنها ارزشمند است ، باید کشف کنید که در وهله اول باید فهمید که چه چیزهایی باعث می شود بچه بخواهد با یک کتاب دوستی کند. میتوان گفت که ایجاد شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند می تواند تفاوت بین موفقیت در انتشار و عدم موفقیت را ایجاد کند. کتاب « خلق شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند» توضیح می دهد که چگونه شخصیت ها ، بیش از هر عنصر داستانی ، بچه ها را به صفحه می کشانند و با ذکر مثالهایی از کتابها و تمرینهای موفق کودکان ، هم برای نویسنده آغازین و هم برای افراد باتجربه در زمینه کتاب کودک ، یکی از موارد ضروری است. و آنها را از ابتدا تا انتها ثابت نگه می دارند. ده ها روش پیدا خواهید کرد که می توانید برای پر جنب و جوش و جذابتر کردن شخصیت های خود استفاده کنید.
از داستان گرفته تا داستان نویسی ، داستان کوتاه تا کتاب های تمام قد ، کلید ایجاد داستان های جذاب برای بچه ها ، ایجاد شخصیت های زنده است. نویسنده پیشکسوت کودکان ، «ایلین ماری آلفین »، نکات مشخصی برای زنده کردن شخصیت های شما به خوانندگان می دهد ، از جمله: نحوه مشاهده بچه های واقعی و آوردن زندگی آنها به صفحه چگونه کودکی خود را بخاطر بسپارید و آن را بخشی از داستان خود قرار دهید. چگونه می توان از عناصر شخصیت پردازی به عنوان مبنای درگیری و عمل استفاده کرد.

کتاب خلق شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند

دسته بندی های کتاب خلق شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند
قسمت هایی از کتاب خلق شخصیت هایی که بچه ها دوست دارند (لذت متن)
یک بار کفش کتانی اش روی تخته سفالی لقی کیده و خراشیده شد و او ترسید که همه صدایش را شنیده باشند. یک لحظه محکم به بام چ ید. منتظر بود چراغها روشن شوند، اما حتما این صدای غیر منتظره فقط به گوش خودش بلند به نظر آمده بود، چون خانه همانطور تاریک و ساکت بود.

بعد از اینکه کارها و حوادث عمدة داستان را کارگردانی کردید نقشه کارهای خاصی را بکشید که شخصیت شما انجام می دهد تا طرح اسم را گسترش دهد. سپس نقش خود را عوض کنید و از کارگردان د یگر تبدیل شوید. از خودتان بپرسید چگونه شخصیت شما این کار می کند؟ مثلا شخصیت کلاس سومی شما چگونه با چنین مهارتی ب هشت را می بندد یا یک دانش آموز دوره آمادگی چگونه به کندی و بلتی هست را روی تخته سیاه می نویسد؟ اگر شخصیت اصلی شما با بام خانه ای بالا برود و پایین بیاید. چگونه این کار را انجام مید ابتدا به زنجیره ای از کارهایی فکر کنید که برای بیرون رفتن، بالا رن هجره، رفتن روی بام، و پایین آمدن از آن لازم است انجام شود همانطور که پشت صفحه کلید رایانه خود نشسته اید دستها و پاهایت را حرکت دهید و باز شان کنید؛ طوری که انگار دارید همه این کارها را یک به یک انجام می دهید. بعد همه این کارها را یادداشت کنید