بینوایان

Les Misérables

  • قیمت : ۱۴۰,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب بینوایان اثر ویکتور هوگو

کتاب بینوایان، رمانی نوشته ی ویکتور هوگو است که اولین بار در سال 1862 به چاپ رسید. این کتاب جاودان با معرفی یکی از مشهورترین شخصیت ها در ادبیات—مردی خوش قلب به نام ژان والژان که به اتهام دزدیدن تکه ای نان به زندان می افتد—در زمره ی برترین رمان های تمام اعصار قرار می گیرد. ویکتور هوگو در شاهکار خود، مخاطبین را به اعماق جهان زیرین شهر پاریس می برد، آن ها را در نبردی میان خیر و شر غوطه ور می سازد و با رئالیسمی نفس گیر و بی همتا، زندگی در خلال خیزش سال 1832 میلادی را به تصویر می کشد. در بطن این داستان جذاب، موضوعاتی وجود دارند که هم ذهن و هم احساسات را برمی انگیزانند: جنایت و مکافات، تعقیب بی وقفه ی ژان والژان توسط بازرس ژاور، ناامیدی ها و رنج های فاحشه ای به نام فانتین، بی اخلاقی مردی متقلب و فرصت طلب به نام تناردیه و تمایل همه ی ما به فرار از زندان ذهن خودمان. کتاب بینوایان، رمانی بسیار ارزشمند است که ظرافت های زندگی و تجربه ی انسانی را به شکلی منحصر به فرد روایت می کند.

کتاب بینوایان


ویژگی های کتاب بینوایان

ویکتور هوگو از برترین و پرفروش ترین نویسندگان کلاسیک فرانسه

فیلم هایی بر اساس این کتاب در سال های مختلف ساخته شده است.

از پرفروش ترین آثار کلاسیک

دو جلدی

مشخصات کتاب بینوایان
نوع جلد :گالینگور
قطع :پالتویی
شابک :978-600-456-018-4
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :1862
تعداد صفحه :2104
سری چاپ :1
نکوداشت های کتاب بینوایان
One of the most widely read novels of all time.
یکی از پرمخاطب ترین رمان های تمام اعصار.
Barnes & Noble

Rich and gorgeous.
غنی و شگرف.
The Times

A magnificent story.
داستانی باشکوه.
The Denver Post

بخش هایی از کتاب بینوایان (لذت متن)
هرگز نه از دزدان بترسیم، نه از آدمکشان. این ها خطرات بیرونی اند، خطرات کوچکند. از خودمان بترسیم. دزدان واقعی، پیش داوری های ما هستند؛ آدمکشان واقعی نادرستی های ما هستند. مهالک بزرگ در درون مایند. چه اهمیت دارد آنچه سرهای ما را، یا کیسه پولمان را تهدید می کند! نیندیشیم جز در آنچه که روحمان را تهدید می کند.

از بازگشتن یک فکر به مغز، به آن اندازه می توان جلوگیری کرد که از بازگشتن آب دریا به ساحل بتوان جلو گرفت. برای ملاح، این، جزرومد نامیده می شود؛ برای گناهکار، پشیمانی نام دارد. خدا، جان را مانند اقیانوس می شوراند.

یک دختربچه که عروسک نداشته باشد تقریبا به همان اندازه بدبخت و به طور کلی همچنان ممتنع است که یک زن بچه نداشته باشد. پس کوزت هم از شمشیر، عروسکی ساخته بود.