کتاب نازنین و بوبوک

The Fyodor Dostoyevsky Collection
کد کتاب : 14407
مترجم :
شابک : 978-6001215926
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 124
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 28 مرداد

معرفی کتاب نازنین و بوبوک اثر فئودور داستایفسکی

این کتاب شامل 10 داستان کوتاه از داستان های کتاب یادداشت های روزانه ی یک نویسنده به علاوه ی داستان کوتاه مستقلی به نام بوبوک است. نویسنده در داستان (بوبوک) به گورستانی می رود و آن قدر با مردگان نزدیک می شود که گفتگوی آن ها را از درون قبرها می شنود و با بازگو کردن این گفت و شنودها، مخاطب را به تفکر وا می دارد.
نویسنده ی مشهور و تاثیرگذار اهل روسیه بود. ویژگی منحصر به فرد آثار وی روانکاوی و بررسی زوایای روانی شخصیت های داستان است. سورئالیستها مانیفست خود را بر اساس نوشته های داستایوسکی ارائه کرده اند.

کتاب نازنین و بوبوک

فئودور داستایفسکی
فئودور میخایلاویچ داستایوفسکی، زاده ی ۱۱ نوامبر ۱۸۲۱ و درگذشته ی ۹ فوریه ی ۱۸۸۱، نویسنده ی مشهور و تأثیرگذار روس بود. پدر داستایفسکی پزشک بود و از اوکراین به مسکو مهاجرت کرده بود و مادرش، دختر یکی از بازرگانان مسکو بود. او در ۱۸۳۴ همراه با برادرش به مدرسه ی شبانه روزی منتقل شدند و سه سال آن جا ماندند. داستایفسکی در پانزده سالگی مادر خود را از دست داد. او در همان سال امتحانات ورودی دانشکده ی مهندسی نظامی را در سن پترزبورگ با موفقیت پشت سر گذاشت و در ژانویه ی ۱۸۳۸ وارد این دانشکده شد. در تابستا...