کتاب فریب ایکاروس

The Icarus Deception
چقدر بلند پرواز هستید؟
کد کتاب : 15274
مترجم :
شابک : 978-6008738831
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 خرداد

معرفی کتاب فریب ایکاروس اثر ست گودین

ست گودین در الهام بخش ترین کتاب خود (فریب ایکاروس)، خوانندگان را به چالش می کشد تا شجاعت پیدا کنند و با کار خود به عنوان نوعی هنر برخورد کنند.
شاید افسانه ایکاروس را شنیده باشید. پدر ایکاروس برای او بال هایی از جنس موم و پر ساخت و به او گفت تا بیش از حد نزدیک به خورشید پرواز نکند؛ ایکاروس این هشدار را نادیده گرفت، موم ها آب و بال ها جدا شدند و ایکاروس به سرنوشت شوم خود دچار شد. درس این افسانه: جانب احتیاط را رعایت کن و به حرف افراد متخصص گوش کن.
اما پدر ایکاروس به او هشدار داده بود تا در ارتفاع کم نیز خودداری کند، زیرا آب دریا قدرت پرواز بالهایش را می گرفت. پرواز کردن بیش از حد در ارتفاع کم حتی خطرناک تر از پرواز کردن بیش از حد در ارتفاع کم حتی خطرناک تر از پرواز کردن بیش از حد در ارتفاع کم، نه تنها به خودمان، بلکه به کسانی که وابسته به ما هستند یا ممکن است از تلاش ما سود ببرند، ضرر می رسانیم.

کتاب فریب ایکاروس

ست گودین
ست گودین، نویسنده ی آمریکایی است.گودین پس از ترک شرکتی اینترنتی در سال 1986، شرکت بسته بندی کتاب خود را در آپارتمانی در نیویورک تأسیس کرد. او سپس شرکت Yoyodyne را به وجود آورد و آن را در سال 1998 با قیمت سی میلیون دلار به یاهو فروخت. گودین بعد از آن، معاون مدیرعامل یاهو در امور بازاریابی مستقیم شد.وبلاگ ست گودین به انتخاب Time در لیست 25 وبلاگ برتر سال 2009 قرار گرفت.