کتاب امیلی در نیومون

Emily of New Moon
(کتاب اول)

مشخصات کتاب امیلی در نیومون
مترجم :
شابک : 978-6002514011
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 560
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1923
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

Emily of New Moon
(کتاب اول)

مشخصات کتاب امیلی در نیومون (جیبی)
مترجم :
شابک : 978-6000803476
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 685
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 1923
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

معرفی کتاب امیلی در نیومون اثر ال ام مونتگمری

در این داستان تاثیر گذار و پر شور برای اولین بار با امیلی استار آشنا می شویم. امیلی سر زنده و پرجنب و جوش که پس از مرگ پدرش یتیم شده است و به زودی در میابد که چندان هم تنها نیست و اقوام و دوستان زیادی در مزرعه نیومون انتظارش را می کشند. جایی که پسر عمو جیمی استعداد بالقوه نوشتن را در او تقویت می کند خاله الیزابت سخت گیر قوانین حیرت انگیز بزرگ شدن را به او می آموزد و توانایی منحصر به فرد امیلی در درک وقایع پیرامونش پرده از رازی می گشاید که باعث می شود یک مرد منزوی بتواند دوباره عاشق شود.
رمان های سه گانه امیلی که ما را در ماجراها رویاها و عشق های امیلی استار مزرعه نیومون شریک می کنند خواننده را در هر سنی که باشد جذب خود می کنند. همان گونه که سری رمان های کلاسیک آن شرلی و قصه های جزیره ی ال.ام.مونتگمری نسل های مختلف را غرق در لذت کردند انتظار می رود رمان های امیلی نیز تجربه دل چسب دیگری به همراه داشته باشند. «امیلی و صعود» و «امیلی و جست و جو» جلدهای بعدی این مجموعه هستند.

کتاب امیلی در نیومون

ال ام مونتگمری
لوسی مود مونتگمری، زاده ی 30 نوامبر 1874 و درگذشته ی 24 آپریل 1942، نویسنده ی کانادایی بود.مونتگمری در کلیفتون به دنیا آمد و در بیست و یک ماهگی، مادرش را بر اثر بیماری از دست داد. پس از آن، پدربزرگ و مادربزرگش مسئول بزرگ کردن او شدند. مونتگمری پس از فارغ التحصیلی ، یک سال را در کنار پدر و نامادری اش گذراند و اولین اثر خود را که یک شعر بود، در روزنامه ی دیلی پاتریوت به انتشار رساند. او سپس یک دوره ی معلمی دو ساله را در یک سال گذراند و در سال های 1895 و 1896 به تحصیل در رشته ی ادبیات پرداخت.جسد...