کتاب رهبری

Leading
درس هایی از زندگی و سال ها کار در منچستریونایتد
کد کتاب : 1701
مترجم :
شابک : 978-600-7845-59-2
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 319
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 29
زودترین زمان ارسال : 20 بهمن

رهبری
Leading
کد کتاب : 13167
مترجم :
شابک : 978-6007642801
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 432
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 22
زودترین زمان ارسال : 20 بهمن

معرفی کتاب رهبری اثر الکس فرگوسن

کتاب رهبری، اثری نوشته ی سر الکس فرگوسن است که نخستین بار در سال 2015 وارد بازار نشر شد. الکس فرگوسن، «برنده ترین مربی فوتبال در تاریخ» که به خاطر بیست و هفت سال حضور موفقیت آمیز در تیم منچستریونایتد شناخته می شود، در این کتاب از ابزار و روش هایی سخن می گوید که خودش با استفاده از آن ها، توانست به موفقیتی پایدار در درون و بیرون مستطیل سبز دست یابد. فرگوسن پس از پایان دوران حرفه ای درخشان خود، به تحلیل تصمیمات سرنوشت سازش در دوره ی سی و هشت ساله ی مربیگری خود می پردازد و با کمک دوست و همکارش، سر مایکل موریتز، درس هایی را از دل آن سال ها بیرون می کشد که می توان هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه ای برای رسیدن به موفقیت های بلندمدت و مداوم از آن ها استفاده کرد. کتاب رهبری، اثری فوق العاده الهام بخش و کاربردی است و می تواند در لحظات سرنوشت سازتان در تجارت، ورزش و به طور کلی زندگی شما را یاری دهد.

کتاب رهبری


ویژگی های کتاب رهبری

از کتاب های پرفروش در ایران

الکس فرگوسن
سر الکس فرگوسن، زاده ی 31 دسامبر 1941، مربی سابق فوتبال اهل اسکاتلند است. او بین سال های 1986 تا 2013 هدایت تیم منچستریونایتد را بر عهده داشت و دوران درخشانش در این تیم، او را به یکی از موفق ترین، تحسین شده ترین و مورد احترام ترین مربیان تاریخ فوتبال تبدیل نمود. فرگوسن در طول حضور بیست و هفت ساله ی خود در یونایتد، 38 جام مختلف را برد که از آن ها می توان به 13 بار قهرمانی لیگ برتر انگلیس و دو بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.
نکوداشت های کتاب رهبری
A case study in leadership.
نمونه ای کامل برای بررسی رهبری.
The Financial Times

A fantastic book, one of the best of its kind.
کتابی شگفت انگیز، یکی از بهترین ها در نوع خود.
Daily Mail

A worthwhile read.
اثری ارزشمند.
Daily Express

قسمت هایی از کتاب رهبری (لذت متن)
دیوید بکام هم بسیار فوق العاده بود. زمانی که به تیم منچستر آمد، در اتاقی اجاره ای زندگی می کرد. دیوید هم در نوبت صبح و بعد از طهر و هم زمان غروب به تمرین مشغول بود. زمانی که در ابتدای فصل می خواستیم از بازیکنان تست آمادگی هوازی بگیریم، دیوید همیشه بالاتر از دیگران قرار داشت. رونالدو هم همین طور بود. او دوست داشت تا به بهترین بازیکن جهان تبدیل شود و برای این کار مصمم بود.

من همیشه به بازیکنانم می گفتم: «لحظه ای که ما سخت تر از دیگر تیم ها تمرین نکنیم، دیگر منچستر نخواهیم بود.»

همه ی ما روزی شکست را تجربه کرده ایم. شکست بعضی را فلج می کند، و برعکس، بعضی را برمی انگیزاند. این اراده ی درونی ام برای اجتناب از شکست بود که همیشه انگیزه ی فوق العاده ای برای موفقیت را برایم فراهم می کرد.