کتاب نه گفتن کافی نیست!

No Is Not Enough
ظهور ترامپیسم:ظهور بحران های فزاینده
کد کتاب : 17144
مترجم :
شابک : 978-6002965851
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 420
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 بهمن

«نه» گفتن کافی نیست
No Is Not Enough
مقاومت در برابر شوک های جدید و به دست آوردن جهانی که می خواهیم
کد کتاب : 17145
مترجم :
شابک : 978-6007033524
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 416
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 1 بهمن

معرفی کتاب نه گفتن کافی نیست! اثر نائومی کلاین

این کتاب به قلم نویسنده و روزنامه نگاری توانمند نگارش شده تا راهی برای خروج از بحرانی که ظهور ترامپ به دنبال داشته و مقابله با شوک هایی که در زمینه های گوناگون بر مردم وارد می شود ترسیم کند و قدمی شایسته به سوی دنیایی نیکوتر بردارد.

کتاب نه گفتن کافی نیست!

نائومی کلاین
نائومی کلاین، زاده ی 8 می 1970، روزنامه نگار و فعال اجتماعی کانادایی است که بیشتر به خاطر تحلیل ها و نقدهایش بر جهانی سازی شرکتی شناخته می شود. کلاین در مونترال به دنیا آمد و در دانشگاه تورنتو در رشته ی روزنامه نگاری تحصیل کرد. او با چاپ مطالبی در یک روزنامه ی دانشجویی، نوشتن را با سمت سردبیر آغاز نمود. کلاین پس از سال سوم دانشگاه، انصراف داد تا به شغلی پیشنهادی در «گلوب اند میل» تورنتو بپردازد و سپس سردبیری نشریه ی «دیس» را بر عهده گرفت. او در سال 1995 به دانشگاه تورنتو بازگشت اما پیش از آن ...
قسمت هایی از کتاب نه گفتن کافی نیست! (لذت متن)
تماشای آن سخت بود. ترامپ از همان لحظه داشت علیه آسیب پذیرترین کارگران اقتصاد کشور جنگ راه می انداخت، و حرف از چنان کاهش سخت گیرانه بودجه می زد که می توانست به معنی بیکاری انبوه برای کارگران بخش عمومی مثل رانندگان اتوبوس باشد. پس چرا این رهبران کار، که نمایندگی حدود یک چهارم از همه کارگران اتحادیه دار آمریکا را می کردند، داشتند مقدس ترین اصل جنبش اتحادیه ها، یعنی همبستگی با سایر کارگران، را زیر پا می گذاشتند؟ اکثر اتحادیه هایی که رهبران شان در کاخ سفید چرخ می زدند از چندین دهه قبل به دموکرات ها وفادار بودند. چرا آنها این لحظه را که دردهای زیادی روی هم انباشته شده بود، انتخاب کرده بودند تا از دونالد ترامپ چنین ستایش گرمی به عمل آورند؟