کتاب زن و پول

Women & Money
کنترل سرنوشت خود را در دست بگیر

مشخصات کتاب زن و پول
مترجم :
شابک : 978-6009876426
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 122
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب زن و پول اثر سوز اورمن

موضوع کتاب زن و پول از قول نویسنده: من زنان و مادران خانه داری را می بینم که بیست وچهار ساعت شبانه روز کار می کنند اما تمام کنترل و قدرتشان را به دست شوهرانشان داده اند زیرا پول درنمی آورند. من زنان مجرد موفقی را دیده ام که از تمرکز بر آنچه باید امروز انجام دهند تا آیندۀ مالی خوبی داشته باشند، امتناع می کنند. من زنانی را دیده ام که در ازدواج دوم خود هستند اما نمی توانند از دارایی هایی که قبل از ازدواج دوم جمع کرده اند مراقبت کنند و حتی از حرف زدن دربارۀ مسائل مالی با شوهر جدید خود طفره می روند. و از همه تکان دهنده تر این است که بسیار شنیده ام که زنان سالمند هنگام توصیف شرایط خود از عبارت هایی چون «ناتوان» و «ضعیف» استفاده می کنند. وقتی صحبت از زندگی مالی به میان می آید، این زنان پر از ندامت و پشیمانی هستند.
سوال این است که چرا این کارها را با خودتان می کنید؟ چرا با دست خود داوطلبانه اقدام به خودکشی مالی می کنید و از همه بدتر این کار را با لبخندی بزرگ روی صورتتان انجام می دهید؟

کتاب زن و پول

سوز اورمن
سوزان لین "سوز" اورمان (زاده 5 ژوئن 1951) نویسنده آمریکایی، مشاور مالی، گوینده انگیزشی، مجری تلویزیون و میزبان پادکست است.در سال 1987 ، او گروه مالی Suze Orman را تأسیس کرد.نمایشگاه سوزی اورمان در سال 2002 پخش از CNBC را آغاز کرد و به مدت 13 سال در ایالات متحده و بین المللی اجرا شد.