کتاب بازی زندگی

The Game of Life and How to Play It
(کلام شما عصای جادویی شماست و دروازه نهان به سوی سرزمین کامیابی قدرت کلام)
کد کتاب : 20973
مترجم :
شابک : 978-9642368310
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 336
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1978
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی کتاب بازی زندگی اثر فلورانس اسکاول شین

"فلورانس اسکاول شین" نویسنده ی کتاب « بازی زندگی » است . وی در اوایل قرن بیستم یک هنرمند ، نویسنده و معلم متافیزیک در نیویورک بود . کتاب های وی در دوران خود بسیار چشمگیر و انقلابی بود ، آنها عمیق و سرشار از خرد هستند و برای چندین دهه برای هزاران نفر الهام بوده اند . وی اعتقاد دارد که زندگی یک بازی است و برای اینکه آن را به خوبی بازی کنید ، باید قوانین حاکم بر آن را درک کنید . او به دانش آموزان و خوانندگان خود، نشان داد که چگونه با تسلط بر بازی ، می توانند سلامتی ، سعادت و خوشبختی کسب کنند . او با به اشتراک گذاشتن داستان هایی از زندگی واقعی افراد ،چگونگی تاثیر نگرش ها و تأییدات مثبت در دست یابی به زندگی موفق و قدرت کنترل شرایط زندگی و فراوانی با آگاهی از قانون معنوی را نشان می دهد. "فلورانس اسکاول شین" این توانایی را داشت که اصول موفقیت خود و نحوه کار آن ها را با سبکی سرگرم کننده و آسان برای خواندگان کتاب "بازی زندگی" توضیح دهد . وی را می توان یکی از محبوب ترین معلمان موفقیت قرن گذشته دانست ، در سال 1925 ، فلورانس تصمیم گرفت اولین کتاب خود با عنوان "بازی زندگی " را منتشر کند.

کتاب بازی زندگی

فلورانس اسکاول شین
فلورانس اسکاول شین، زاده ی 24 سپتامبر 1871 و درگذشته ی 17 اکتبر 1940، هنرمند و تصویرگر آمریکایی بود که در میانه ی زندگی، به معلم و نویسنده ی مفاهیم معنوی تبدیل شد. اسکاول شین در نیوجرسی به دنیا آمد. او به آکادمی هنرهای زیبای پنسیلوانیا رفت و در همان جا، با همسر آینده اش، اورت شین، آشنا شد.آن ها پس از ازدواج به نیویورک رفتند. اورت در کنار خانه شان، تئاتری ساخت و سه نمایشنامه نوشت که اسکاول، اجرای نقش های اصلی شان را بر عهده داشت. این زوج در سال 1912 از یکدیگر جدا شدند.فعالیت های متافیزیکال و م...
نکوداشت های کتاب بازی زندگی
“By studying and practicing the principles laid down in this book, one may find prosperity, solve problems, have better health, achieve personal relations—in a word, win the game of life.”
"با مطالعه و تمرین اصول مندرج در این کتاب ، می توان به سعادت ، حل مشکلات ، سلامتی بهتر ، دستیابی به روابط شخصی دست یافت ،در یک کلام ، می توان برنده بازی زندگی بود".
Norman Vincent Peale

“The Game of Life and How to Play It by Florence Scovel Shinn helped my crystallize my own thinking and moved me forward on the path to where I am today.”
"بازی زندگی و نحوه بازی آن توسط فلورانس اسکاول شین به من کمک کرد تا تفکر خودم را متبلور کنم و مرا به سوی مسیری که امروز هستم پیش برد".
Louise Hay

قسمت هایی از کتاب بازی زندگی (لذت متن)
همه ما باید برای دروازه های افکار خود نگهبانانی قرار دهیم تا از هوشیاری برتر ما مراقبت کنند. ما قدرت انتخاب اندیشه هایمان را داریم. شاید در نگاه اول مدیریت افکار کار دشواری به نظر آید زیرا ما هزاران سال به اندیشه هایمان اجازه داده ایم تا ما را تحت کنترل درآورند. افکار مانند حیوانات وحشی به ذهن ما هجوم می آورند اما سگ گله به تنهایی می تواند گوسفندان هراسان را مهار و هدایت کند. فیلمی در مورد یک سگ گله دیدم که باید گوسفندان را کنترل می کرد. او تمام گوسفندان را به جز سه گوسفند تحت کنترل داشت اما این سه گوسفند مقاومت می کردند و برای بیان اعتراض خود، پاهای جلویی خود را در هوا تکان می دادند. سگ نه واق واق کرد و نه با آن ها دعوایی کرد. او فقط آرام دربرابرشان نشست و چشم از آن ها برنداشت. او در سکوت نشست و عزم خود را نشان داد. پس از مدتی گوسفندان آرام وارد طویله شدند. ما نیز باید به همین شیوه یعنی با عزمی جزم و حفظ آرامش و نه با زور و فشار اندیشه های خود را مهار کنیم. وقتی افکارمان را کنترل کردیم، نوبت به کلام می رسد. با تکرار عبارات مثبت و مناسب بر ذهن نیمه هوشیار اثر می گذاریم و بر شرایط تسلط می یابیم. شادی و کامیابی آدمی به نگهبانی که برای دروازه های افکار خود قرار داده ایم، بستگی دارد زیرا این اندیشه ها هستند که به زودی خود را بیرون از ما و در واقعیت نشان می دهند. مردم فکر می کنند با فرار از موقعیت های ناخوشایند می توانند از آن ها خلاص شوند، غافل از این که تا زمانی که افکار و کلام خود را تغییر ندهند، آسمان همه جا همین رنگ است. در زندگی این افراد تجربه های تلخ آن قدر تکرار می شوند تا درس هایی که باید را بیاموزند.