کتاب کالبدشکافی

Postmortem
کد کتاب : 30547
مترجم :
شابک : 978-6008967231
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 370
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1990
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 3 تیر

پس از خاموشی
Postmortem
کد کتاب : 21141
مترجم :
شابک : 978-6229984550
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 352
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1990
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 3 تیر

معرفی کتاب پس از خاموشی اثر پاتریشیا کورن ول

تحت پوشش تاریکی های شب در ریچموند ویرجینیا ، یک هیولا اعتصاب می کند ، و یک سری وحشتناک از خفگی ها را بهمراه دارد که شهر را فلج کرده است. چهار زن که هیچ چیز مشترکی ندارند، تنها در مرگ اشتراک دارند. چهار قربانی وحشیانه ی یک هیولای درخشان. کای اسکاپتا ، پزشک قانونی ارشد ، به بدترین حالت مشکوک است: یک اقدام عمدی توسط یک قاتل سریالی ماهر که امضایش چند سرنخ با ارزش را ارائه می دهد. او با چشمانی تیز، آخرین پیشرفت های تحقیقات پزشکی قانونی را برای خلع سلاح دیوانه ی قاتل فرا می خواند. اما کسی سعی می کند تحقیقات کای را از درون متلاشی کند و حتی بدتر.کسی می خواهد کای را بکشد.
این رمان در حالی آغاز می شود که دکتر کای اسکاپتا ، یک تماس زودهنگام از گروهبان پیت مارینو ، کارآگاه قتل در اداره پلیس ریچموند ریافت می کند که اسکاپتا با او رابطه کاری پرتنشی دارد. اوآنها همدیگر را در صحنه ی جرم محل خفه شدن وحشتناک زن ، آخرین مورد در یک سری از قتل های حل نشده در ریچموند ، ملاقات می کنند.
قاتل از خود چند سرنخ به جا می گذارد . در میان آنها یک ماده مرموز وجود دارد که ...

کتاب پس از خاموشی


ویژگی های کتاب پس از خاموشی

برنده جایزه Macavity سال 1991

برنده جایزه آنتونی سال 1991

برنده جایزه ادگار سال 1991

پاتریشیا کورن ول
پاتریشبا کورن وِل (Patricia Cornwell) (زادهٔ ۹ ژوئن ۱۹۵۶) نویسنده داستان‌های جنایی آمریکایی است که بیشتر برای داستان‌های دنباله‌دار پرفروش دکتر کِی اسکارپتا شناخته می‌شود.پدر دنیلز زمانی که او ۵ سال داشت خانواده را ترک کرد. چندین سال بعد مادرش که از افسردگی رنج می‌برد او را به یکی ازهمسایگان به نام بیلی گراهام (که مبلغ مسیحی باپتیستی بود) و همسرش روث سپرد. دنیلز در مدتی که مادرش تحت درمان بیماری افسردگی بود، نزد دوستان خانواده گراهام زندگی کرد. چنین تجربه‌هایی تأ...
نکوداشت های کتاب پس از خاموشی
Dazzling...fascinating...a first-rate thriller.
خیره کننده، جذاب، یک تریلر درجه یک
Los Angeles Times Los Angeles Times

Terrifying...clean, crisp and compelling...highly satisfying
وحشتناک ... تمیز ، واضح و قانع کننده ... بسیار راضی کننده است.
San Diego Union-Tribune

Excellent...well-paced, well-written...beautifully done
فوق العاده، با سرعت و پرداختی خوب.
Newsday Newsday

قسمت هایی از کتاب پس از خاموشی (لذت متن)
گزارش های خبری اخیر پیچیده و به شکل هولناکی پر از جزئیات بودند. این گزارش ها از هدف سودمند آگاهی رسانی به شهروندان فرسنگ ها فاصله داشتند. زنان، مخصوصا آنهایی که تنها زندگی می کردند وحشت زده بودند. فروش سلاح کمری و قفل های کلیدخور در هفته ی پس از سومین قتل تا پنجاه درصد بالا رفت و انجمن پیشگیری از بیرحمی نسبت به حیوانات همه ی سگ های خود را به افراد سپرد… پدیده ای که البته صفحه ی نخست روزنامه ها را هم پر کرد. دیروز، گزارشگر نفرت انگیز و برنده ی جایزه ی بخش خبری اداره ی پلیس، ابی تورن بال، با آمدن به اداره و جمع کردن کارکنانم به دور خود بی شرمی همیشگی اش را به نمایش گذاشت. او می خواست با توسل به قانون دسترسی آزاد به اطلاعات، کپی گزارش های کالبدشکافی را به دست آورد که در این راه ناموفق بود.

روز جمعه، ششم ژوئن، هوای ریچموند بارانی بود. باران شدیدی که بی امان از سحرگاه آغاز شده بود چنان بر گل های سوسن می کوبید که به جز ساقه ای از آنان باقی نگذاشته بود، آسفالت خیابان و مسیر پیاده رو هم از برگ درختان پوشیده شده بودند. جویهای کوچکی از آب در خیابان ها جاری بود و در زمین های بازی و چمن حوضچه هایی سر بر آورده بودند. من با صدای باران که بر بام خانه می کوبید به خواب رفتم و در طول شب همچنان که به نخستین ساعت های صبح مه آلود شنبه نزدیک میشدیم خواب ترسناکی میدیدم.