کتاب گفتگو با خدا (جلد اول)

Conversations with God: An Uncommon Dialogue
کد کتاب : 2116
مترجم :
شابک : 978-964-683-904-5
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 639
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1995
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 28
زودترین زمان ارسال : 1 مرداد

جزو پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

معرفی کتاب گفتگو با خدا (جلد اول) اثر نیل دونالد والش

"گفتگو با خدا" جلد اول، آغازگر مجموعه ای است که بیش از ده سال در حال تغییر زندگی میلیون ها نفر از افراد است. این مجموعه پرفروش در حال حاضر به صورت فیلم نیز در آمده است.
در فرض کنید شما می توانید گیج کننده ترین سوالات هستی را از خدا بپرسید - سوالاتی درباره عشق و ایمان ، زندگی و مرگ ، خیر و شر. فرض کنید خدا پاسخهای واضح و قابل فهمی ارائه داده است. این اتفاقی است که برای نیل دونالد والش افتاده است. می تواند برای شما نیز اتفاق بیافتد. شما در حال "گفتگو با خدا" هستید... "گریه های قلب شما را شنیده ام. من جستجوی روح شما را دیده ام. می دانم چقدر عمیق حقیقت را خواسته اید. و در حال خوشحالی و درد آن را خواسته اید. از من خواسته اید که خود را نشان دهم، توضیح دهم، آشکار کنم. من اینجا هستم، آنقدر ساده که نمیتوانید اشتباه بگیرید. در واژگانی بسیار ساده، که نمی تواند شما را گیج کند. بنابراین پیش بروید، از من چیزی بخواهید، هر چیزی. من به شما پاسخ می دهم. من برای انجام این کار از کل جهان استفاده خواهم کرد. حواست باشد؛ این کتاب تنها ابزار من نیست. ممکن است سوالی بپرسید و جوابش را در این کتاب بیابید. اما تماشا کنید، گوش کنید. کلماتی که در آهنگ بعدی می شنوید. اطلاعاتی را که در مقاله بعدی می خوانید. اتفاقی دانستن شخص بعدی که ملاقات می کنید. یا زمزمه رودخانه بعدی ، اقیانوس بعدی ، نسیم بعدی که گوش شما را نوازش می دهد - همه این ها ابزار من هستند. همه این راه ها برای من باز است. اگر گوش کنید با شما صحبت خواهم کرد. اگر مرا بخوانید به سوی شما خواهم آمد. من به شما نشان خواهم داد که همیشه در آنجا بوده ام. همیشه."

کتاب گفتگو با خدا (جلد اول)

نیل دونالد والش
نیل دونالد والش یک پیام رسان معنوی امروزی است که سخنانش به طور عمیقی بر جهان اثر می گذارد. نیل با اینکه علاقه اولیه ای به دین داشت ولی ارتباط عمیقی با معنویت نداشت. او در زندگی حرفه ای خود بسیار موفق بود ولی قبل از مکالمه مشهور خود با خدا در جستجوی معنای معنوی در زندگی بود. مجموعه کتابهای "گفتگو با خدا" که از تجربه زندگی او پدید آمده است به 37 زبان ترجمه شده است، و به میلیون ها نفر کمک کرده و الهام بخش تغییرات مهمی در زندگی روزمره آنها بوده است.
نکوداشت های کتاب گفتگو با خدا (جلد اول)
There is something deeply inspired about this work. Neale Donald Walsch has given us an important gift
چیزی بسیار عمیق و الهام بخشی در این کتاب وجود دارد. نیل دونالد والس هدیه بزرگی به ما داده است.
San Francisco Chronicle San Francisco Chronicle

قسمت هایی از کتاب گفتگو با خدا (جلد اول) (لذت متن)
آنچه اتفاق می افتد چیزی است که صرفا اتفاق می افتد. اینکه شما در مورد آن چه احساسی دارید موضوع دیگری است.

استادان واقعی کسانی هستند که به جای زندگی کردن، تصمیم گرفتند زندگی ای بسازند.

به طور کلی زندگی در مورد اشتباهات است. درباره تغییر و رشد مداوم است.

هیچ چیز در این جهان به طور تصادفی اتفاق نمی افتد.