کتاب ما تمامش می کنیم

It Ends with Us

 • 15 % تخفیف
  قیمت : 45,000 | 38,250 تومان

 • موجود
 • انتشارات: آموت آموت
  نویسنده:
مشخصات کتاب ما تمامش می کنیم
مترجم :
شابک : 9786003840300
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 384
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 14
زودترین زمان ارسال : 1 آبان

It Ends With Us

 • قیمت : 25,000 تومان

 • تمام شد ، اما میاریمش 😏
 • انتشارات: میلکان میلکان
  نویسنده:
مشخصات کتاب و کسی نماند جز ما
مترجم :
شابک : 978-600-7845-91-2
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 324
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب و کسی نماند جز ما اثر کالین هوور

لیلی، هیچ وقت زندگی ساده ای نداشته، اما این موضوع هرگز او را از تلاش برای رسیدن به زندگی مطلوبش، بازنداشته است. او مسیری طولانی را از محله ی کودکی اش در مین طی کرده و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، به بوستون نقل مکان کرده و کار و تجارت خودش را راه انداخته است. پس از ملاقات با یک جراح مغز و اعصاب جذاب به نام رایل کینکید، همه چیز در زندگی لیلی، رویایی و فوق العاده جلوه می کند. رایل، قاطع، یک دنده، گاهی اوقات خودرأی و همچنین، حساس و نابغه است و با لیلی بسیار خوب رفتار می کند. لیلی، نمی تواند فکر رایل را از سرش بیرون کند، درحالی که رایل از روابط عاطفی بیزار است. با این که رایل، قانون نداشتن رابطه ی عاطفی را به خاطر لیلی کنار می گذارد، اما لیلی نمی تواند در مورد علت اصلی وجود این بیزاری و نفرت از روابط عاشقانه در ذهن رایل، کنجکاوی نکند. کتاب و کسی نماند جز ما، با ترکیب یک داستان عاشقانه ی جذاب و کاراکترهای بسیار ملموس و قابل همذات پنداری، رمانی گیراست که برای مدت ها در ذهن مخاطبین باقی خواهد ماند.

کتاب و کسی نماند جز ما


ویژگی های کتاب و کسی نماند جز ما

برنده ی جایزه ی بهترین کتاب عاشقانه ی گودریدز سال 2016

کالین هوور
کالین هوور، زاده ی ۱۱ دسامبر ۱۹۷۹، نویسنده ی پرفروش نیویورک تایمز برای ۷ رمان و یک رمان کوتاه است. رمان های هوور در زمینه ی ادبیات بزرگسالان و جوانان است.کالین هوور در سولفور اسپرینگز تگزاس متولد شد. او در سالتیلو بزرگ شد و در سال ۱۹۹۸ از دبیرستان سالتیلو فارغ التحصیل شد. در سال ۲۰۰۰، با هیث هوور ازدواج کرد و در حال حاضر از او سه پسر دارد. او قبل از شروع حرفه ی نویسندگی در خدمات اجتماعی و تدریس کار می کرد.در نوامبر ۲۰۱۱، کالین شروع به نگارش اولین رمان خود، بسته، کرد؛ بدون این که قصد چاپ آن را...
نکوداشت های کتاب و کسی نماند جز ما
A brave and heartbreaking novel.
رمانی شجاعانه و سوزناک.
Huffington Post

A glorious and touching read.
کتابی فاخر و تأثیرگذار.
USA Today USA Today

Emotional, unforgettable and extraordinary.
احساسی، فراموش نشدنی و فوق العاده.
TOTALLY BOOKED BLOG

قسمت هایی از کتاب و کسی نماند جز ما (لذت متن)
وقتی پاهامو دو طرف لبه ی پشت بوم می ذارم و این جا می شینم و از طبقه ی دوازدهم به خیابونای بوستون نگاه می کنم، نمی تونم به چیزی جز خودکشی فکر کنم. البته خودکشی خودم نه. اون قدر زندگی م رو دوست دارم که تا آخرین نفس ادامه ش بدم.

توجه م بیش تر به آدم های دیگه س و این که چه جوری سرانجام تصمیم می گیرن به زندگی شون خاتمه بدن. این که هیچ از کارشون پشیمون می شن؟ تو لحظه ی بعد از پریدن و یه ثانیه قبل از تصمیم گیری شون، باید ذره ای پشیمونی تو اون سقوط آزاد و کوتاه باشه. این که وقتی زمین به سمت شون یورش می بره، بهش نگاه می کنن و فکر می کنن. «ای لعنتی! این ایده ی خوبی نبود.

خیلی به مرگ فکر می کنم. خصوصا امروز، با توجه به این که دوازده ساعت پیش یکی از تأثیرگذارترین مرثیه هایی رو که مردم پلاتورای ایالت مین تا به حال شاهدش بودن، تو مجلس ترحیم خوندم. خیلی خب، شاید تأثیرگذارترین نبود، اما به راحتی می تونست افتضاح ترین محسوب شه. فکر می کنم به این بستگی داره که از مادرم بپرسید یا از من. مادرم که احتمالا از امروز به بعد برای یه سال تموم با من حرف نمی زنه.