0

کتاب جهان آخر The Last World


  • قیمت : ۱۶,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

مروری بر جهان آخر
ایران کتاب ایران کتاب

در کتاب جهان آخر که به عنوان شاهکاری مدرن و یکی از مهم ترین رمان های عصر حاضر به حساب می آید، مردی به دنبال اطلاعاتی درباره ی اووید، شاعر رومی تبعید شده به کرانه ی دریای سیاه، و شاهکار در آتش سوخته ی او می رود. این مرد درمی یابد که شخصیت و داستان های اووید در طول زمان دچار تغییرات شگرفی شده و به مانند تکه های پازل، در سرنخ های متعددی پخش شده اند. رانس مایر، نویسنده ی این اثر، دنیایی خیال انگیز و متفاوت خلق کرده که در آن، دنیای باستان و قرن بیستم درهم می آمیزند. کتاب جهان آخر، تریلری فیلسوفانه، هیجان انگیز و ژرف به حساب آمده و خواننده را با خود به دنیایی تحت حاکمیت اسطوره ها می برد؛ دنیایی رو به زوال که هر لحظه می توان در آن انتظار وقوع وقایع آخرالزمان را داشت. جهان آخر به تبعید، سانسور عقاید و نابودی کره ی زمین پرداخته و به عنوان داستانی فرهنگی و سیاسی، بسیار دغدغه مند و بی حد و مرز جلوه می کند.

خرید و معرفی کتاب خواندنی جهان آخرمشخصات جهان آخر
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 324
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 1988
شابک : 978-600-705-802-2
وزن : 315
سری چاپ : 1

ویژگی ها

برنده ی جایزه ی بهترین ترجمه ی اشلگل-تییک سال 1991

نکوداشت
Beautifully evocative.
به شکل زیبایی برانگیزاننده.
Publishers Weekly Publishers Weekly

A modern masterpiece.
شاهکاری مدرن.
Library Journal Library Journal

Graceful.
باشکوه.
LOS ANGELES TIMES LOS ANGELES TIMES

لذت متن
اکو بلند گفت پس از طوفانی که در راه است و همه چیز را نابود خواهد کرد، از مشتی سنگ نسلی نو سر برمی دارد، ناسو این آینده را در یک روز زمستانی از شعله های آتش برای او پیشگویی کرده است، از هر سنگ دانه یک غول.

در این زمان، چوپان داشت رویای گاوش را می دید و مرد رومی رویای چوپان را؛ و ماه و کوه ها خیال هایی واهی بودند.

وقتی که موسیقی ناگهان قطع شد و سایه ای بر در ناسو افتاد، به سوی در خزید و تبر افتاده روی زمین را برداشت و به سوی هیولای خفته جهید. و ضربه زد.