کتاب فلورا و اولیس

Flora & Ulysses
کد کتاب : 299
مترجم :
شابک : 978-600-353-099-7
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 261
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 8 فروردین

فلورا و اولیس
Flora & Ulysses
کد کتاب : 46392
مترجم :
شابک : 978-9644083785
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 17 فروردین

معرفی کتاب فلورا و اولیس اثر کیت دی کامیلو

رمان فلورا و اولیس، همانند بهترین داستان های ابرقهرمانی دیگر، با حادثه ای تراژیک به همراه عواقبی غیرقابل انتظار آغاز می شود. در یک روز، سنجابی به نام اولیس به درون جاروبرقی کشیده می شود و دختری ده ساله به نام فلورا که همه ی شماره های کتاب مصوری به نام «چیزهای بد ممکن است برای شما اتفاق بیافتد» را خوانده، بهترین فردی است که می تواند برای نجات این سنجاب وارد عمل شود. چیزی که هیچ کدام از این دو شخصیت پیش بینی نمی کنند این است که اولیس با تولدی دوباره، به قدرت هایی از قبیل توان بدنی فوق العاده، قابلیت پرواز و شعر گفتن دست یافته است.این اتفاقات، زندگی فلورا را نیز تغییر می دهند و او متوجه قدرت امید و خوش قلبی خود می شود. نویسنده ی شماره ی یک لیست پرفروش های نیویورک تایمز، کیت دی کامیلو، کتابی بسیار سرگرم کننده، جذاب و سرشار از شخصیت های عجیب و دوست داشتنی به مخاطبین خود ارائه کرده است.

کتاب فلورا و اولیس


ویژگی های کتاب فلورا و اولیس

برنده جایزه ی نیوبری سال 2014

کیت دی کامیلو
کیت دی کامیلو، زاده ی ۲۵ مارس ۱۹۶۴ در فیلادلفیا، نویسنده ی اهل ایالات متحده امریکا است که اکثر آثارش از جمله ببر خیزان، جوایز متعددی را کسب کرده است. از سومین رمان دی کاملیو یعنی افسانه دسپراکس، انیمیشنی به همین نام ساخته شده است.او در فیلادلفیای پنسیلوانیا متولد و در کلرمونت فلوریدا بزرگ شد و در حال حاضر در مینیاپولیس مینه سوتا زندگی می کند. وی هم برای کودکان و هم بزرگسالان می نویسد و دوست دارد خود را یک قصه گو بخواند.
نکوداشت های کتاب فلورا و اولیس
Original, touching and oh-so-funny.
بدیع، اثرگذار و بسیار بامزه.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

With Eccentric characters, snappy prose and the fantastical plot.
با شخصیت های عجیب، نثری شگفت انگیز و داستانی حیرت آور.
Shelf Awareness Shelf Awareness

Funny, tender and hopeful.
بامزه، بااحساس و امیدبخش.
Huffington Post

قسمت هایی از کتاب فلورا و اولیس (لذت متن)
مادرش فریاد زد: «قراردادمان یادت هست؟ قرارداد فراموش نشود!» تابستان تازه شروع شده بود که فلورا لحظه ای ضعف نشان داده و زیر بار قراردادی رفته بود که یکی از مواردش این بود: کنار گذاشتن داستان های تصویری احمقانه و روی آوردن به ادبیات ناب.

به هر حال، او به مرگ فکر نمی کرد. به شعر فکر می کرد. شعر کلمه ای بود که توتی در مورد نوشته هایش به کار برده بود. این کلمه را دوست داشت؛ با تمام کوچکی اش، انگار وزن داشت و بال پرواز.

خواب سنجاب دیده بود. در خوابش، سنجاب دست هایش را به جلو و دمش را به عقب کش داده بود و پرواز می کرد. سنجاب می رفت زندگی کسی را نجات دهد! ظاهری قهرمانانه داشت.