کتاب یک دانه قهوه

The Coffee Bean
درسی ساده برای تحولی شگرف
کد کتاب : 30474
مترجم :
شابک : 978-6009626588
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 104
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 اردیبهشت

معرفی کتاب یک دانه قهوه اثر جان گوردون

زندگی غالبا مثل یک دیگ جوشان است. می تواند خشن، پر تنش و دشوار باشد. با محیط ها و شرایطی مواجه خواهیم شد که اگر حواسمان نباشد، ما را عوض می کند، نرم و ضعیف می کند و یا سخت و سنگدل می کند. ما آزموده می شویم تا نشان دهیم واقعا کی هستیم.
می توانیم مثل هویج باشیم و در این دیگ جوشان، سست و له شویم، یا مثل تخم مرغ باشیم و سفت و تندخو شویم. و یا همچون یک دانه قهوه باشیم و با کشف قدرت درون مان، محیط پیرامون مان را متحول کنیم.
این کتاب مختصر و دلپذیر، حاوی پیامی دگرگون کننده است که اگر خوانده شود و به اشتراک گذاشته شود، می تواند زندگی شما و دنیای اطراف تان را متحول کند.
تصمیم با خود شماست: «شما واقعا چه هستید؟ هویج، تخم مرغ، یا یک دانه قهوه!»

کتاب یک دانه قهوه

جان گوردون
جان گوردون نویسنده و گوینده آمریکایی در موضوعات رهبری، فرهنگ، فروش و کار تیمی است. گوردون با سازمانهای ورزشی متعددی ، مؤسسات دانشگاهی و شرکتهای مختلف از جمله لس آنجلس داجرز، دزدان دریایی پیتسبورگ، سن دیگو پادس، میامی هیت، اوکلاهما سیتی تندر، بولداگ دانشگاه جورجیا، ببر دانشگاه Clemson، دانشکده ورزشی دانشگاه نبراسکا، و Jacksonville Jaguars ، Philadelphia Eagles ، San Francisco 49ers ، Atlanta Falcons ، سوپ Campell ، Wells Fargo ، Northwestern Mutual ، Publix ، Southwest Airlines Air ، Bayer ، آ...