کتاب آینده ی ممکن

This Could Be Our Future
مانیفستی برای جهانی سخاوتمندتر
  • 5 % تخفیف
    54,000 | 51,300 تومان

  • موجود
  • انتشارات: آموخته آموخته
کد کتاب : 36169
مترجم :
شابک : 978-6226650540
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 235
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 بهمن

معرفی کتاب آینده ی ممکن


جامعه غربی در دام سه فرض گیر افتاده است: 1) اینکه هدف زندگی به حداکثر رساندن منافع شخصی و ثروت شماست ، 2) اینکه ما افرادی هستیم که در یک دنیای خصمانه گرفتار شده ایم ، و 3) اینکه اینها طبیعی و اجتناب ناپذیر است.

این ایده ها ما را از هم جدا می کنند ، ناتوان نگه می دارند و تخیل ما را برای آینده محدود می کنند. وقت آن است که آنها را با چیز جدید جایگزین کنیم. این می تواند آینده ما باشد در مورد چگونگی رسیدن به اینجا و نحوه تغییر مسیر است. در حالی که دستیابی به ثروت نوآوری و شکوفایی ایجاد کرده است ، همچنین این باور ضمنی را تثبیت کرد که انتخاب صحیح در هر تصمیم ، هر کدام از گزینه ها که بیشترین سود را داشته باشد است. پاسخ این نیست که از شر پول خلاص شوید. این است که مفهوم ارزش خود را گسترش دهیم. با اختصاص ارزش منطقی به ارزشهای دیگر غیر از پول - مواردی مانند جامعه ، هدف و پایداری - می توانیم انرژی خود را برای ساختن جامعه ای سخاوتمند ، عادلانه و آماده برای آینده متمرکز کنیم. با بازخوانی مجدد تعریف ما از ارزش ، دنیای کمبود می تواند به دنیای فراوانی تبدیل شود. امیدوار ، اما کاملا مستحکم ، پر از راه حل های مشخص و سرشار از خلاقیت ، این می تواند آینده ما باشد که با درخشش جهانی را که در آن زندگی می کنیم کالبدشکافی می کند و نقشه راهی به جهانی که قادر به ساخت آن هستیم به ما نشان می دهد.

کتاب آینده ی ممکن

نکوداشت های کتاب آینده ی ممکن
Reading This Could Be Our Future should be a requirement for all who endeavor to build and lead humane organizations.
خواندن این مطلب می تواند آینده ما باشد ، باید یکی از الزامات همه کسانی باشد که سعی در ایجاد و هدایت سازمانهای انسانی دارند.
Jerry Colonna

Yancey Strickler is convinced that our value system is broken. In this lucid book, he lays out a vision for how to fix it that’s both audacious and elevating. It’s a thought-provoking read for anyone who knows there’s more to life than accumulating wealth.
یانسی استریکلر متقاعد شده است که سیستم ارزشی ما شکسته است. در این کتاب شفاف ، وی تصویری از چگونگی اصلاح آن را ارائه می دهد که هم جسورانه و هم بلند باشد. برای هر کس که می داند زندگی بیش از انباشت ثروت است ، خواندنی قابل تأمل است.
Adam Grant

قسمت هایی از کتاب آینده ی ممکن (لذت متن)