کتاب اعترافات فرنی لنگتون

The Confessions of Frannie Langton
کد کتاب : 40212
مترجم :
شابک : 978-6226652391
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 384
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

برنده ی جایزه ی کتاب کاستا سال 2019

معرفی کتاب اعترافات فرنی لنگتون اثر سارا کالینز

این کتاب نفسگیر ، برنده جایزه رمان اول کاستا ، یک داستان معمایی جنایی است که به آن سوی اقیانوس اطلس و از طریق تاریک ترین کانال های تاریخ سفر می کند. تصویری درخشان و پر زرق و برق از نژاد ، طبقه و ظلم که به پوست نفوذ می کند و روح را لمس می کند. این داستان زنی است که خودش دنیایش را می سازد در دنیایی که او را ناکامل می بیند.
سرتاسر لندن سرگرم پرونده رسوای فرنی لانگتون ، متهم به قتل عام و وحشیانه کارفرمایان خود ، دانشمند مشهور جورج بنهام و همسر فرانسوی عجیبش ، مارگرویت ، است. در حالی که روزنامه ها نظریه های ناپسندی را درباره قتل ها و محاکمه زن مرموز در بیلی اولد منتشر می کنند ، جمعیت دادگاه را مشتاقانه دنبال می کنند.
شهادت علیه فرنی لنگتون شوم است. او یک اغواگر ، یک جادوگر ، یک تخریب گر و نیز یک فاحشه است.
اما فرنی ادعا می کند که نمی تواند آنچه را که در آن شب سرنوشت ساز اتفاق افتاده به خاطر بیاورد ، حتی اگر این یادآوری بتواند جان او را نجات دهد. او نمی داند که چگونه در خون قربانیان غرق شده است. اما او داستانی برای گفتن دارد: داستانی از دوران کودکی خود در یک مزرعه جامائیکا ، دوره شاگردی وی زیر نظر دانشمندی فرومایه که تمام قواعد اخلاقی را به سخره گرفته و اتفاقاتی که وی را به خانه یبنهام در لندن کشانده است - و به یک زندگی پرشور و رابطه ای ممنوع.
گرچه شهادت وی ممکن است او را محکوم کند ، اما واقعیت، چهره ی عاملان جنایات را آشکار می کند. اعتراف های فرنی لنگتون از قتل فراتر رفته و کل جامعه انگلیس را متهم می کند.

کتاب اعترافات فرنی لنگتون

سارا کالینز
سارا کالینز نویسنده ی با اصالت جامائيکایی است ه در گرند کیمن بزرگ شده است، او در دانشگاه اقتصاد لندن در رشته ی حقوق تحصیل کرده و هفده سال به عنوان وکیل مشغول به کار بوده است. همچنین کالینز در دانشگاه کمبریج در رشته ی نوسندگی خلاق ادامه تحصیل داده است.
نکوداشت های کتاب اعترافات فرنی لنگتون
Deep-diving, elegant + tough
اثری باشکوه و عمیق
Margaret Atwood

A startling, compelling historical debut novel
یک رمان تاریخی جذاب و گیرا.
Washington Post Washington Post

Captivating. . . . a beguiling story with strong feminist overtones.
فریبنده . . . یک داستان جذاب با رنگ و بوی فمینیستی قوی.
Irish Times

قسمت هایی از کتاب اعترافات فرنی لنگتون (لذت متن)