زنده ام که روایت کنم

Living to Tell the Tale

مشخصات کتاب زنده ام که روایت کنم
مترجم :
شابک :978-9643127257
قطع :رقعی
تعداد صفحه :694
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2003
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :14
زودترین زمان ارسال :6 خرداد

معرفی کتاب زنده ام که روایت کنم اثر گابریل گارسیا مارکز | ایران کتاب

زنده ام که روایت کنم، بی شک، یکی از کتاب های انگشت شماری است، که طی دههٔ گذشته، میلیون ها نفر از شیفتگان ادبیات ناب و والا چشم به راهش بوده اند: بازآفرینی موجز دوران سرنوشت ساز زندگی گابریل گارسیا مارکز. در این روایت پرشور، نویسندهٔ نامدار کلمبیایی و برندهٔ جایزهٔ نوبل ادبیات در 1982 خاطرات دوران کودکی، نوجوانی و نخستین سال های جوانی اش را، با صداقتی بی نظیر، به خواننده پیشکش می کند؛ سال هایی که تخیل بارورش را غنا بخشیدند و زمینه ساز پدیداری برخی از برجسته ترین و ماندگارترین داستان های کوتاه و رمان های زبان اسپانیایی شدند، که از جایگاه و اهمیتی بنیادین و اساسی برخوردارند.

متنی که عرضه می شود، رمان یک زندگی است که از ورای صفحاتش گارسیا مارکز، با نثر شگفت انگیزش، پرسوناژها و ماجراهایی را متجلی می سازد که شاهکارهایی همچون صدسال تنهایی، عشق در سال وبا، پاییز پدرسالار، کسی برای سرهنگ نامه نمی نویسد و … را انباشته اند.

برای علاقه مندان این نویسندهٔ سترگ، زنده ام که روایت کنم، اثری است ضروری؛ زیرا بر دنیای داستانی مارکز پرتویی روشنی بخش می افکند و امکان رهیافتی نوین به جهان خیالی یکی از بزرگ ترین داستان نویسان معاصر را فراهم می سازد.

کتاب زنده ام که روایت کنم