کتاب تو نخ بابام

Sh*t My Dad Says
کد کتاب : 703
مترجم : سیمین آزمون
شابک : 978-6227562019
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 118
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 خرداد

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب تو نخ بابام اثر جاستین هالپرن

جاستین هالپرن پس از جدا شدن از نامزد چندین و چند ساله اش، به خانه بازگشت و در کنار پدر هفتاد و سه ساله اش به زندگی ادامه داد. او پدرش، سم هالپرن را «مثل سقراط، اما عصبانی تر و با موهای بدتر» توصیف می کند و زمانی که به خانه بازگشت، شروع به ضبط حرف های بامزه ی او کرد. اکنون بیش از یک میلیون نفر، آقای هالپرن را در توییتر دنبال می کنند و پسرش در کتاب تو نخ بابام، شرحی فوق العاده خنده دار، تأثیرگذار و جذاب از بهترین نقل قول های او ارائه کرده است. گفت و گوی آن ها در موقعیت های مختلفی چون رستوران ها، سفرهای خانوادگی و از همه مهمتر، خانه ی خودشان شکل می گیرد. کتاب تو نخ بابام، تصویری پرهرج و مرج، فوق العاده خنده دار و البته واقعی از رابطه ی جذاب یک پدر و پسر است که نشان از ظهور نویسنده ای بااستعداد در عرصه ی کمدی دارد.

کتاب تو نخ بابام

جاستین هالپرن
جاستین ساموئل هالپرن، زاده ی 3 سپتامبر 1980، نویسنده ای آمریکایی است. هالپرن در سن دیگو در کالیفرنیا بزرگ شد. او پس از گذراندن دوران مدرسه به دانشگاه سن دیگو رفت و در سال 2003 از آن جا فارغ التحصیل شد. هالپرن سپس به منظور کار به عنوان فیلمنامه نویس به هالیوود رفت، چند اثر نوشت و به عنوان پیشخدمت کار کرد اما موفقیتی نصیبش نشد.او در سال 2009 به نویسنده ی تمام وقت مجله ی آنلاین ماکسیم تبدیل شد و پس از جدایی از نامزدش به خانه ی پدری اش بازگشت. جاستین هالپرن در سال 2011 با آماندا شوایتزر ازدواج کر...
نکوداشت های کتاب تو نخ بابام
Read this unless you’re allergic to laughing.
اگر به خندیدن حساسیت ندارید، این کتاب را بخوانید.
Kristen Bell

Very funny and very real.
بسیار خنده دار و بسیار واقعی.
Barnes & Noble

A fun book that is bound to crack up anyone who flips through it.
کتابی بامزه که هر مخاطبی را به خنده وا خواهد داشت.
Los Angeles Times Los Angeles Times

قسمت هایی از کتاب تو نخ بابام (لذت متن)
آروم باش. بچه هروقت که زمانش برسه، زبون باز می کنه. اینجوری هم نیست که مثلا درمان سرطان رو می دونه اما نمی خواد بروز بده.

الان ده سالت شده، باید هر روز بری حموم... اصلا برام مهم نیست که از این کار متنفری. آدم ها از عوضی های بوگندو متنفرند. من دوست ندارم یه عوضی بوگندو پسرم باشه.

نه، نمیشه از آدم ها به خاطر مزخرف بودنشون عصبی باشی. نگران نباش، زندگی، خودش از دستشون عصبی میشه.