کتاب سختی کارهای سخت

The Hard Thing About Hard Things
کد کتاب : 25755
مترجم :
شابک : 978-9007677216
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 384
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 6 مهر

سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها
The Hard Thing About Hard Things
کد کتاب : 841
مترجم :
شابک : 978-600-7845-57-8
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 224
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 9 مهر

معرفی کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها اثر بن هوروویتز

بن هوروویتز در کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها به داستان پر فراز و نشیب زندگی خود در خرید، فروش، مدیریت و سرمایه گذاری می پردازد تا نکاتی ضروری و دانشی کاربردی را در اختیار مخاطبینش قرار دهد که می تواند کسب و کار و زندگی شخصی هر کسی را دگرگون سازد. در طول چند سال فعالیت هوروویتز، میلیون ها نفر از راهنمایی های ارزشمند او درباره ی چگونگی مواجهه با مشکلات حرفه ای بهره برده اند. بن هوروویتز در کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها با استفاده از شیوه ای جذاب و سرگرم کننده به مسائل مختلفی چون اخراج کردن دوستان، خارج کردن رقبا از مسیر، رشد و حفظ ذهنیت موفقیت طلب و درک زمان درست برای انجام کاری مشخص می پردازد.

کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها


ویژگی های کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها

جزو فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

بن هوروویتز
بنجامین آبراهام هوروویتز، زاده ی 13 ژوئن 1966، تاجر، سرمایه گذار، وبلاگ نویس و نویسنده ی آمریکایی است.هوروویتز در لندن به دنیا آمد و در کالیفرنیا بزرگ شد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته ی علوم کامپیوتر از دانشگاه کلمبیا دریافت کرد و همین رشته را در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس ادامه داد.هوروویتز کار خود را در سال 1990 به عنوان مهندس آغاز کرد. او در سال 1997 معاون مدیرعامل شرکت Netscape شد و یک سال بعد به سمت قائم مقام بخش تجارت الکترونیک شرکت AOL نائل شد.بن هوروویتز اکنون به همراه همسر و فر...
نکوداشت های کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها
Horowitz's argument and examples are apt and thought-provoking.
مباحث و مثال های هوروویتز، کاربردی و تفکربرانگیز هستند.
New York Times New York Times

It gives an insider’s perspective on what it’s like to lead and scale a startup.
این کتاب، بینشی درونی درباره ی چگونگی مدیریت و ارزیابی کسب و کارهای نوپا ارائه می کند.
Business Insider

A leadership classic.
اثری کلاسیک درباره ی رهبری و مدیریت.
Economist

قسمت هایی از کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها (لذت متن)
همواره سعی کرده‎ ام در کارم از اولین اصل بوشیدو که شیوه ی جنگجویان سامورایی است، پیروی کنم: همیشه مرگ را در نظر داشته باشید. اگر یک جنگجو همیشه مرگ را در نظر داشته باشد و جوری زندگی کند که انگار هر روز آخرین روز عمر اوست، تمام کارهایش را درست انجام خواهد داد. به شکل مشابه، اگر یک مدیر همیشه این درس را در ذهن داشته باشد، همواره تمرکز کافی را خواهد داشت.

بیل کمپل ( رئیس هیئت‎ مدیره‎ ی اپل ) همیشه به من می گـفت: «بن، تو بهترین مدیرعاملی هستی که با او کار کرده ام.» این حرفش همیشه دیوانه کننده بود، چون او سابقه ی کار با استیو جابز، جف بزوس و اریک اشمیت را داشت؛ در ‎حالی که شرکت من از آن هایی بود که مسیر سراشیبی را پایین می رفت. بنابراین یک روز حرفش را رد کردم و گفتم: «بیل، چرا این حرف را می زنی؟ مگر نتیجه مهم نیست؟» او گفت: «مدیرعامل های خوب در زمان صلح و مدیرعامل های خوب در زمان جنگ کم نیستند، ولی تقریبا هیچ مدیرعاملی نمی تواند هم در زمان صلح و هم در زمان جنگ خوب عمل کند. ولی تو از آن مدیرعامل های جنگ ‎و صلح هستی.

«زندگی یک مبارزه است.» به عقیده ی من در این جمله، مهمترین درس کارآفرینی نهفته است: مبارزه را با آغوش باز بپذیرید.