کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه

Middle School: How I Survived Bullies, Broccoli, and Snake Hill
کد کتاب : 947
مترجم :
شابک : 978-600-462-014-7
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : سلفونی
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 5 مهر

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه اثر کریس تبتس

کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه، رمانی کمدی نوشته ی جیمز پاترسون و کریس تبتس است که نخستین بار در سال 2013 به چاپ رسید. رِیف کاچادوریان، قهرمان این مجموعه ی پرطرفدار و موفق، خود را برای تابستانی پر از بازی و خوشگذرانی در اردوگاه آماده می کند، تا این که می فهمد این اردوگاه، متعلق به مدرسه است! خوشبختانه، ریف خیلی راحت با هم اتاقی هایش دوست می شود. در میان آن ها، پسری است که دیگران، «دماغ خور» صدایش می کنند و مدام دستش می اندازند. ریف خیلی زود درمی یابد که از روی اسم و ظاهر آدم ها نباید آن ها را قضاوت کند و «دماغ خور» از آن دست بچه هایی است که زمانی که کابین «بچه باحال ها» به شما حمله می کنند، بسیار به دردتان خواهد خورد. این رمان، اثر موفق دیگری است از مجموعه کتاب های مدرسه ... است و با اتفاقات و ماجراجویی های فوق العاده بامزه ی خود، گذر زمان را از یاد مخاطبین خواهد برد.

کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه

نکوداشت های کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه
An unforgettable adventure.
یک ماجراجویی فراموش نشدنی.
Little Brown Young Readers

Funny and amusing.
بامزه و سرگرم کننده.
Bokklubben

Another appealing book by Patterson.
کتاب جذاب دیگری از پاترسون.
Scholastic

قسمت هایی از کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه (لذت متن)
نمی دونم تا حالا کسی توی کتابش همچین کاری کرده یا نه، ولی من می خوام چند تا از پایان های احتمالی داستانم رو واسه تون تعریف کنم! همین جا، اول کتاب می خوام این کارو بکنم.

امسال رفتم اردوی تابستون؛ ولی قبل از اینکه هشت هفته مون تموم بشه، همه چی یه کم قروقاطی شد (راستش، خیلی قروقاطی شد) و مجبور شدم زود اسباب و اثاثیه م رو جمع کنم و برگردم. (در واقع چند تا از مربی ها برام جمعشون کردن؛ نه خودم!)

تا حالا شده با خوندن اولین خط یه کتاب، بکوبینش رو میز و بذارینش کنار؟ واسه من شده! البته امیدوارم با کتاب من این کارو نکرده باشین؛ هرچند اگه کرده باشین هم من از کجا ممکنه بفهمم.