کتاب کلاس درس نویسندگی خلاق

Teaches Creative Writing
کد کتاب : 107657
مترجم :
شابک : 978-6225773035
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 166
سال انتشار شمسی : 1402
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 16 آذر

معرفی کتاب کلاس درس نویسندگی خلاق اثر مارگارت آتوود

در کتاب «کلاس درس نویسندگی خلاق» شما خواهید آموخت چگونه چالش های نوشتن را به خلاقانه ترین شکل ممکن پشت سر بگذارید.
وسط کتاب -- همیشه سخت ترین قسمت است. شما شروع را دارید شما تصوری دارید که پایان آن چه خواهد بود. اما چگونه می خواهید از وسط عبور کنید؟ چگونه می خواهید خواننده را از میانه راه عبور دهید؟

بنابراین در روزهایی که رمان‌نویس‌ها به صورت سریالی در سه فصل یا بیشتر می‌نوشتند، باید به الف پایان می‌دادند و بعد چه؟ و این هم راز شهرزاد است که 1001 شب را در یک شب می گوید. او همیشه زمانی به پایان می‌رسید که سپیده‌دم ظاهر می‌شد، همه چیز حل نمی‌شد، و شخصیت اصلی در خطر بود یا در آستانه باز کردن دری ممنوع بود.

پس باید می دانستید که سرنوشت این افراد چه خواهد شد. حتی اگر کسی باشد که می‌گوید، زندگی من فقط یک آشفتگی بود، و من تمام روز در اتاقم می‌نشستم و به دیوار خیره می‌شدم، این هم یک چالش است. او چگونه می خواهد از آن اتاق بیرون بیاید؟ آیا قرار است او برای همیشه در آنجا بماند و به دیوار خیره شود؟

کتاب کلاس درس نویسندگی خلاق

مارگارت آتوود
مارگارت آتوود در ۱۸ نوامبر ۱۹۳۹ در اتاوا زاده شد. او کودکی خود را در جنگل های شمال کبک در کنار پدرش که یک گیاه شناس بود، گذارند. تجربه ی این نوع زندگی در دوران کودکی، بعدها در آثار آتوود در به کارگیری تعبیرهایی از دنیای جانوران و طبیعت نمود یافت.او تاکنون بیش از ۳۰ کتاب شامل رمان، داستان های کوتاه، شعر و نقد ادبی، تاریخ اجتماعی و کتاب های کودکان را به تألیف رسانده است. آثار او ریشه در رئالیسم سنتی دارند و در نوشته هایش از زن به عنوان شخصیت اصلی استفاده می کند. آتوود در داستان هایش واقعیت های ...