کتاب جاده ی رستگاری

Redemption Road
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 89,000 | 80,100 تومان

  • موجود
  • انتشارات: آموت آموت
    نویسنده:
کد کتاب : 13575
مترجم :
شابک : 978-6003840690
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 640
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 10 آبان

نامزد دریافت جایزه ی بهترین کتاب معمایی گودریدز سال 2016

معرفی کتاب جاده ی رستگاری اثر جان هارت

بیش از دو میلیون نسخه از این کتاب به چاپ رسیده است. اولین و تنها نویسنده ی برنده ی جایزه Edgars به صورت پی در پی برای بهترین رمان می باشد. تصور کنید:
پسری با اسلحه منتظر مردی است که مادرش را به قتل رسانده.
این شهر در حاشیه است.
این جاده ی رستگاری است.
این کتاب پر از تنش، راز و خیانت می باشد. "جاده رستگاری" بار دیگر ثابت کرد که جان هارت استاد داستان های هیجان انگیز جنایی است.

آنا، پسری تفنگ به دست، منتظر مردی است که مادرش را کشته است. مأموری به دردسر افتاده بعد از یک تیراندازی بی رحمانه با گذشته اش روبه رو می شود. پلیس خوبی بعد از سیزده سال در زندان بودن، آزادانه قدم در اعماق جنگل می گذارد. روی محراب کلیسایی متروکه، جسدی میان پارچه ای سفید رنگ سرد می شود. این شهری است در آستانه فروپاشی. این همان «جاده ی رستگاری» است.

کتاب جاده ی رستگاری

جان هارت
جان هارت متولد سال 1965 میلادی، نویسنده آمریکایی رمان های ترسناک می باشد. کتاب های او در کارولینای شمالی ، جایی که متولد و بزرگ شده، توسعه می یابد. وی در در حال حاضر در ویرجینیا زندگی می کند. هارت در سال 1988 از دانشگاه دیویدسون فارغ التحصیل شد. کار های او با آثار اسکات تارو و جان گریشام مقایسه می شود. هارت برنده ی دو جایزه Edgar Allan Poe برای بهترین رمان، در سال 2008 برای رمان رودخانه دان و در سال 2010 برای کتاب آخرین فرزند، می باشد. وی تنها نویسنده ی تاریخ است که برنده ی جایزه Edgar برای ب...
نکوداشت های کتاب جاده ی رستگاری
راه ساده تری برای بیان آن وجود ندارد: جاده رستگاری حقیقتا یک نوشته ی عالی است.
Brad Meltzer

جان هارت مانند شعر می نویسد که من نمی توانم کتاب را زمین بگذارم، داستانی کاملا میخکوب کننده از یک جرم و اثرات پی در پی عمیق آن بر روان انسان. من مدت بسیار طولانی طرفدار وی بودم اما با کتاب جاده ی رستگاری، او در صدر قرار دارد.
Lisa Scottoline

جاده ی رستگاری یک کار بزرگ از نوشته ای خلاق است که در داستان های تخیلی اخیر کم پیدا می شود و به تنهایی در ژانر تخیلی جنایی ایستاده است. یک دستاورد دیدنی و رضایت بخش ترین کتاب امسال است.
The Durango Telegraph

قسمت هایی از کتاب جاده ی رستگاری (لذت متن)
گیدئون استرنج چشم هایش را به تاریکی، گرما و گریه ی پدرش باز کرد. او بسیار آرام بود، درحالیکه صدای هق هق نه جدید بود و نه غیر منتظره. پدرش اغلب در گوشه ای - که فکر می کرد اتاق پسرش بهترین مکان دنیاست- قرار می گرفت و گیدئون درباره این که بپرسد چرا، بعد از همه ی این سال ها، پدرش هنوز بسیار غمگین، ضعیف و شکسته بود، فکر کرد. سوال بسیار ساده ای بود، و اگر پدرش مثل همه ی مرد ها بود، احتمالا به آن جواب می داد. اما گیدئون می دانست که پدرش چه می گوید، پس سرش را روی بالشت گذاشت و به گوشه ی تاریک خیره شد تا پدرش او را بلند کرد و از اتاق بیرون برد. چند دقیقه طولانی ساکت بود، زمین را نگاه می کرد؛ سپس مو های گیدئون را نوازش کرد و سعی کرد نجوا کند، لطفا، خدایا، لطفا، سپس از همسر فوت شده ی خود توانایی را طلب کرد و خدایا لطفا به جولیا کمکم کن تغییر پیدا کرد.