داستانی زمستانی

شیوه تنفس
A Winter's Tale: The Breathing Method

  • قیمت : ۸,۸۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: افرازافراز
مترجم: ماندانا قهرمانلو
نویسنده:

معرفی کتاب داستانی زمستانی اثر استیون کینگ

کتاب داستانی زمستانی (شیوه تنفس)، اثری نوشته ی استیون کینگ است که نخستین بار در سال 1982 منتشر شد. در این داستان استادانه و جذاب از یکی از پرفروش ترین رمان نویسان جهان، سیزده مرد در باشگاهی جمع می شوند تا به قصه ی «شیوه ی تنفس» گوش دهند؛ قصه ای عجیب و رعب انگیز که زندگی این سیزده نفر را برای همیشه تغییر خواهد داد. پزشکی سالخورده به نام دکتر مک کارن این داستان را روایت می کند. یکی از بیماران او، سندرا استنسفیلد تصمیم می گیرد به هر قیمتی که شده و با وجود مشکلات ریز و درشت اقتصادی و اجتماعی، بچه ی نامشروع درون شکمش را به دنیا بیاورد. دکتر مک کارن، شجاعت و حس شوخ طبعی این زن را بسیار تحسین می کند و این طور نشان می دهد که گویی علاقه ای به او پیدا کرده است.

کتاب داستانی زمستانی


ویژگی های کتاب داستانی زمستانی

استیون کینگ از پرفروش ترین نویسندگان آمریکا

نامزد جایزه World Fantasy Award

مشخصات کتاب داستانی زمستانی
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-964-243-114-4‬
سال انتشار شمسی :1394
سال انتشار میلادی :1982
تعداد صفحه :128
سری چاپ :1
نکوداشت های کتاب داستانی زمستانی
A spine-chiller from the master of horror.
اثری دلهره آور از استاد وحشت.
Google Books

By one of the greatest writers of tales of horror.
اثر یکی از بزرگترین نویسندگان داستان های وحشت.
Prezi

Well-written and engaging.
جذاب و با نثری عالی.
Tor

بخش هایی از کتاب داستانی زمستانی (لذت متن)
او سر نبش کوچه سی و پنجم خیابان دوم مرا از تاکسی پیاده کرد، و من به سوی باشگاه واقع شده در نیمه ی خیابان راه افتادم، در برابر باد سوت زن و زوزه کش اندکی خم شده و کلاهم را با یکی از دستان دستکش پوشم محکم نگه داشته بودم. تقریبا هرگز سابقه نداشت که نیروی زندگی تا آن اندازه در اعماق وجودم رخنه کند، درست همچون شعله ی سوزان ابی رنگ به اندازه ی شمعک اجاق گاز.

انسان در هفتاد و سه سالگی سرما را سریع تر و عمیق تر احساس می کند. و چنین انسانی باید در خانه رو به روی شومینه... یا حداقل بخاری برقی نشسته باشد. در هفتاد و سه سالگی شور و حرارت حتی به صورت خاطره نیز در ذهن جایی ندارد؛ و بیشتر شبیه گزارشی نظری است.