کتاب ظلمت آشکار

Darkness Visible
(خاطرات افسردگی)
کد کتاب : 15171
مترجم :
شابک : 978-9649971735
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 72
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1990
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب ظلمت آشکار اثر ویلیام استایرن

کتاب ظلمت آشکار نوشته ی نویسنده ی آمریکایی ویلیام استایرن برای اولین بار در سال 1990 منتشر شد. کتاب ظلمت آشکار خاطرات و یادداشت های این نویسنده از دوران افسردگی اش است. باوجود حجم کم و کوچک این کتاب، اما ظلمت آشکار یکی از بهترین آثار ویلیام استایرن به شمار می آید. این کتاب تاثیر بسزایی در آگاهی بخشیدن درباره ی افسردگی به جوامع مختلف و به ویژه کشورهای ثروتمند بود.
ویلیام در کتاب ظلمت آشکار با استفاده از تشبیهات و تلمیح های بسیاری سعی می کند دلایل ابتلا به افسردگی را بررسی کند، او سعی می کند که شرایط خودش را با نویسندگان و مبتلایان دیگر مقایسه کند و در صورت امکان ارتباطی پیدا کند و در نهایت نتیجه گیری کند.

کتاب ظلمت آشکار

ویلیام استایرن
ویلیام کلارک استایرن جونیور، زاده ی 11 ژوئن 1925 و درگذشته ی 1 نوامبر 2006، مقاله نویس و رمان نویس آمریکایی بود. استایرن در هیلتون ویلج واقع در ویرجینیا به دنیا آمد و در جنوب رشد یافت و عاشق و شیفته ی فرهنگ و تاریخ آن بود. استایرن در مدرسه های هیلتون و موریسون تحصیل کرد تا این که پدرش او را به مدرسه ی مسیحی و پیش دانشگاهی کرایست چرچ فرستاد.او پس از سپری کردن دوران مدرسه، در کالج دیویدسون ثبت نام کرد و در سن هجده سالگی، شروع به خواندن آثار نویسندگانی کرد که تأثیر شگرفی در رمان نویس و نویسنده ش...