کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها

A**holes: A Theory
  • 10 % تخفیف
    48,000 | 43,200 تومان
  • موجود
  • انتشارات: همان همان
    نویسنده:
کد کتاب : 1616
مترجم :
شابک : 978-600-98227-8-2
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 239
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 10 آذر

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

در فهرست کتاب هایی که زندگیتان را دگرگون می کنند

معرفی کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها اثر آرون جیمز

کتاب نظریه ای درباره عوضی ها، اثری درباره ی آرون جیمز است که نخستین بار در سال 2012 منتشر شد. عوضی بودن چه معنایی دارد؟ پاسخ به این سوال، کار چندان راحتی نیست حتی با وجود این که در روال عادی زندگی، افراد متعددی را می بینیم که نام بهتری نمی شود رویشان گذاشت. مواجهه با این افراد، سختی ها و اعصاب خردی های زیادی به همراه دارد، مخصوصاً چون اغلب نمی توانیم درک کنیم چرا یک شخص باید چنین رفتاری از خود نشان دهد. اما مدیریت عوضی ها با درک عوضی ها آغاز می شود! همانطور که ماکیاولی راه و روش سیاستمداری را برای شاهزاده ها تشریح کرد، کتاب نظریه ای درباره عوضی ها نیز توضیح می دهد چرا عوضی ها تا این اندازه می توانند ما را آزار دهند و بیان می کند چرا این دسته از افراد، نمودی از اوضاع کلی جامعه ی بشری هستند. با درک عوضی هایی که راه فراری از آن ها نداریم، می توانیم یاد بگیریم چگونه مشکلات به وجود آمده توسط آن ها را مدیریت کنیم.

کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها

آرون جیمز
آرون جیمز، نویسنده ای آمریکایی است. جیمز مدرک دکتری خود را از دانشگاه هاروارد گرفته و استاد فلسفه ی دانشگاه کالیفرنیا است. او همچنین به عنوان استاد مهمان در دانشگاه نیویورک تدریس کرده و در زمینه ی اقتصاد نیز فعالیت می کند.
نکوداشت های کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها
Intellectually provocative and existentially necessary.
تفکربرانگیز و ضروری از نظر هستی شناسی.
Barnes & Noble

A delightful book.
کتابی لذت بخش.
Amazon Amazon

With great insight and outright hilarity.
با بینشی عالی و شوخ طبعی های بدون تعارف.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها (لذت متن)
نظریه ی ما این است: شخص یک عوضی به حساب می آید زمانی که، و تنها زمانی که دائما به خود اجازه می دهد تا از مزیت های ویژه ی اجتماعی در روابط بینافردی بهره مند شود چرا که باوری محکم دارد که این بهره مندی حق اوست و همین باور، او را در برابر اعتراض سایرین مصون می کند.

عوضی ها، حقیقت مسلم زندگی هستند. حقیقتی از زندگی هستند که باید به طریقی با آن ها صلح کنیم اگر می خواهیم با خود زندگی در صلح باشیم.

طبق گفته های روسو، گونه ی سالم عشق به خویشتن، به هیچ وجه به مقایسه ی خود با دیگران نیازی ندارد؛ احساس ارزشمند بودن، لزوما به معنای احساس برتری داشتن نسبت به کسی نیست.