کتاب قدرت لحظات

The Power of Moments
چرا برخی تجارب خاص، تاثیری خارق العاده دارند
کد کتاب : 16513
مترجم : مرجان منشی
شابک : 978-6008738404
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 278
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 26 مرداد

قدرت لحظات
The Power of Moments
کد کتاب : 16514
مترجم :
شابک : 978-6004072267
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 322
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب قدرت لحظات اثر دن هیث

نویسندگان کتاب های پرفروش «سوییچ (کلید را بزن)» و «ایده عالی مستدام»، این بار به دنبال این سوال رفته اند که چرا بعضی تجربه های کوچک، ما را تکان می دهد، سطحمان را بالاتر می برد و حتی متحولمان می کند و چطور می توانیم چنین لحظات فوق العاده ای ایجاد کنیم. اگرچه زندگی هر فرد منحصر بفرد است اما اغلب لحظات به یادماندنی ما، دارای چهار بخش غالب است: تعالی، ادراک، غرور و اتصال. اگر این بخش ها را در آغوش بکشیم، می توان جادو کرد و بیشتر و بیشتر لحظات خاص آفرید. تصورش را بکنید که یک معلم، درسی را طراحی کند که شاگردانش تا بیست سال بعد یادشان بماند. یا مدیری که می داند چطور تجربه ای پر از لذت برای مشتریانش خلق کند. تصور کنید که برای ساختن لحظات معنادار برای فرزندان تان، شامه قوی تری داشته باشید.

این کتاب، دنبال رمز و رازهای جذاب تجربه است. می خواهیم بدانیم چرا دوست داریم بهترین و بدترین لحظه یک تجربه را به ذهن بسپاریم و مابقی را به دست فراموشی بسپاریم. چرا «وقتی همه چیز مشخص است، احساس آرامش داریم اما وقتی این طور نیست، سرزنده تریم.» و بالاخره چرا ارزنده ترین و ناب ترین خاطراتمان از دل دوره های کوتاهی در جوانی بیرون آمده است. در این کتاب با ما همراه باشید تا ببینم چطور تجربه های کوچک می تواند یک زندگی را متحول کند، تجربه ای مانند دو غریبه ای که در یک اتاق همدیگر را می بینند و چهل و پنج دقیقه بعد بهترین دوست هم شده اند (در این مدت کوتاه چه اتفاقی افتاده است؟) یا جوانترین زن میلیاردر جهان، که جهش بزرگش را در زندگی، مدیون سوالی است که پدرش شبها سر میز شام از او می پرسید (به راستی آن سوال ساده چه بود؟)

بسیاری از لحظات تعیین کننده در زندگی ما نتیجه تصادف یا شانس است، اما واقعا چرا داریم معنادارترین و به یاد ماندنی ترین لحظات خود را به شانس و اقبال می سپاریم، در حالی که می توانیم خالق آنها باشیم؟ کتاب قدرت لحظات راه هایی پیش رو ما می گذارد تا بتوانیم تجربیات غنی تری داشته باشیم.

کتاب قدرت لحظات