پیدایش

Origin

مشخصات کتاب پیدایش
مترجم :مهرداد وثوقی
نوع جلد :جلد سخت
قطع :رقعی
شابک :978-600-278-426-1
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2017
تعداد صفحه :605
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :17 فروردین

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

معرفی کتاب پیدایش اثر دن براون | ایران کتاب

کتاب پیدایش، رمانی نوشته ی دن براون است که اولین بار در سال 2017 وارد بازار نشر شد. رابرت لنگدون، استاد نمادشناسی دانشگاه هاروارد، به موزه ی گوگنهایم در بیلبائو می رود تا در مراسمی مهم شرکت کند: پرده برداری از اکتشافی که چهره ی علم را برای همیشه تغییر خواهد داد. میزبان این مراسم، میلیاردری چهل ساله به نام ادموند کرش است که اختراعات خیره کننده و پیش بینی های جسورانه اش، او را به چهره ای شناخته شده در سطح جهان تبدیل کرده است. کرش که یکی از اولین دانشجویان لنگدون در هاروارد بوده، قرار است از پیشرفتی بزرگ و شگفت انگیز پرده بردارد... پیشرفتی که به دو سوال اساسی در مورد هستی انسان پاسخ خواهد داد.

کتاب پیدایش

نکوداشت های کتاب پیدایش
Dan Brown interweaves codes, science, religion, history, art, and architecture into this novel.
دن براون، رموز، علم، دین، تاریخ، هنر و معماری را در این رمان در هم می آمیزد.
Barnes & Noble

An appealing brisk book.
کتابی جذاب و سرزنده.
The New York Times Book Review

Entertaining.
سرگرم کننده.
USA Today USA Today

قسمت هایی از کتاب پیدایش (لذت متن)
«ما مردمانی هستیم که فن آوری را به سرحد کمال رشد داده ایم و ذهنمان هم به غایت تکامل خود رسیده. ما دیگر قصه ی آهنگری را که زیر آتشفشان کار می کند یا آن خدایانی که جزر و مد را می سازند، باور نداریم. ما مانند نیاکانمان نیستیم.» لنگدون که داشت به آرامی با صدای توی سالن، حرف های خودش را زمزمه می کرد، به آرامی گفت، شاید هم باشیم!

لنگدون گفت: «حالا بیایید لحظه ای خود را جای مورخان و مردم شناسان چند سده ی بعد بگذاریم. آیا امکان دارد که آن ها هم باورهای ما را به چشم اسطوره های عصر جاهلیت بنگرند و به قفسه های خاک گرفته ی کتابخانه ها تبعید کنند؟ ممکن است که آن ها هم همانگونه به افکار و خدایان ما بنگرند که ما در زئوس می نگریم؟»

نه اصلا، پروفسور. کاملا جدی ام. ادموند کرش یک دهه و نزدیک یک میلیارد دلار در زمینه ی هوش ترکیبی هزینه کرده و امشب شما یکی از همان نخستین کسانی هستید که حاصل دسترنجش را آزمایش می کنید. همه ی تلاش شما به کمک راهنمای ترکیبی بوده است. من انسان نیستم.