کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی

Everything You Want Me to Be

مشخصات کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی
مترجم :
شابک : 978-600-253-293-0‬
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 376
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 11 اسفند

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

بهترین داستان معمایی سال به انتخاب وال استریت ژورنال

معرفی کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی اثر مایندی مجیا

کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی، رمانی نوشته ی مایندی مجیا است که اولین بار در سال 2017 منتشر شد. هیچکس نمی داند که او واقعا چه کسی است... هتی هافمن، تمام زندگی خود را مشغول بازی کردن نقش های مختلف بوده است. اما هتی چیزی فراتر از این را می خواهد، چیزی بزرگتر که ماجراجویی و خطر نیز به همراه داشته باشد. زمانی که جسد چاقوخورده ی هتی پیدا می شود، معمایی تراژیک بر اطرافیان او در شهری کوچک سایه می افکند. خیلی زود مشخص می شود که هتی درگیر یک رابطه ی عجیب و مخفیانه ی اینترنتی بوده است. سوال اینجاست: آیا کس دیگری از این موضوع باخبر بوده؟ در روز مرگ هتی چه اتفاقاتی افتاد؟ آیا این رابطه منجر به مرگ او شد یا سرشت ماجراجو و ریسک پذیر خود هتی باعث شد که او به دست فردی غریبه به شکلی وحشیانه به قتل برسد؟

کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی

مایندی مجیا
مایندی میجا، نویسنده ای آمریکایی است. داستان های تریلر او به فروش بالایی دست یافته اند و کتاب هایش موفقیت های زیادی را همچون بهترین کتاب جدید به انتخاب People و بهترین داستان معمایی جدید به انتخاب Wall Street Journal به دست آورده اند.
نکوداشت های کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی
Evocative and full of twists and turns.
برانگیزاننده و پر از پیچ و خم های داستانی.
Barnes & Noble

What a wonderful read... Challenging and entertaining.
چه داستان شگفت انگیزی... چالش برانگیز و سرگرم کننده.
Bookseller

A completely startling thriller.
تریلری کاملا خیره کننده.
Lollipops Books

قسمت هایی از کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی (لذت متن)
اولین و مهم ترین درس بازیگری این است که از چهره ی تماشاگران بتوانی افکارشان را بخوانی. باید بدانی آن ها از تو چه می خواهند و همان را به آن ها بدهی. معلم مدرسه ی یکشنبه های من همیشه ازم می خواست لبخندی شیرین بر لب داشته باشم و با صدایی نرم و آرام صحبت کنم؛ من هم دقیقا همین کارها را می کردم. در حالی که معلم ورزشم از من می خواست که یک بازیکن بیسبال مهاجم باشم. کاملا در زمین تحرک و جنبش داشته باشم و اصلا هم برایش مهم نبود که نتوانم حتی به یک ماشین پارک شده ضربه بزنم؛ چه رسد به توپ بیس بال. من هم دقیقا همین ها را برایش نمایش می دادم.

هر کتابی به شیوه ای تو را تغییر می دهد، چه درکت از جهان باشد و چه چگونگی تعریفت از خودت در رابطه با جهان.

نمی توانی زندگی ات را با نقش بازی کردن برای دیگران بگذرانی. آدم ها فقط از تو استفاده خواهند کرد. باید خودت را بشناسی و بفهمی چه می خواهی. من نمی توانم این کار را برایت بکنم. هیچکس نمی تواند.