کتاب میس جینی و زنان دیگر

Selected short stories
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 42,000 | 37,800 تومان

  • موجود
  • انتشارات: افق افق
کد کتاب : 21938
مترجم :
شابک : 978-6003538306
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1950
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 تیر

معرفی کتاب میس جینی و زنان دیگر اثر ویلیام فاکنر

این مجموعه شامل هشت داستان است که شخصیت محوری همه ی آن ها زنان اند. ویلیام فاکنر این زنان را با نگاهی به کاراکترهای تاثیرگذار زندگی اش خلق کرده است. از هشت زن این کتاب شش نفر به قول فاکنر زنانی از دست رفته اند؛ آدم هایی شجاع و باشرف که می کوشند هر طور هست روی پای خود بایستند و حقشان را بگیرند.

کتاب میس جینی و زنان دیگر

ویلیام فاکنر
ویلیام کاتبرت فاکنر زاده ی ۱۸۹۷ و درگذشته ی ۱۹۶۲، رمان نویس آمریکایی و برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات بود. فاکنر در سبک های گوناگون شامل رمان، داستان کوتاه، نمایشنامه، شعر و مقاله صاحب اثر است.فاکنر در نیو آلبانی، می سی سی پی به دنیا آمد. در ۱۹۰۲ خانواده اش به آکسفورد، مرکز دانشگاهی می سی سی پی، نقل مکان کرد. به دلیل وزن کم و قد کوتاه در ارتش ایالات متحده پذیرفته نشد ولی به عنوان دانشجوی دانشگاه افسری در یگان پرواز سلطنتی در تورنتوی کانادا نام نویسی کرد و در ۲ دسامبر ۱۹۱۸ به عنوان افتخاری ستوان ...
قسمت هایی از کتاب میس جینی و زنان دیگر (لذت متن)
پدرم گفت: «مگه لباس زنانه چیه دختر؟ اصلا مهم نیس. بیا دختر. بلندشو سرباز.» اما دروسلیا تسلیم شده بود. درست مثل وقتی که گذاشت لباس زنانه تنش کنند دیگر چنان بی تفاوت شد که حتی اجازه داد شلاقش بزنند. انگار با لباس زنانه می توانست فرار کند و نجنگد.