سیلاب های بهاری

The Torrents of Spring

  • قیمت : ۵,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب سیلاب های بهاری اثر ارنست همینگوی

رمان سیلاب های بهاری در میشیگان شمالی گذشته و داستان دو مرد را پی می گیرد که در کارخانه ی پمپ سازی کار می کنند: یوگی جانسون که کهنه سرباز جنگ جهانی اول است و نویسنده ای به نام اسکریپس اونیل. هر دوی این شخصیت ها به دنبال زن رویایی خود هستند، اگرچه ایده آل هایشان با هم متفاوت است. در شروع داستان، اونیل از کتابخانه به منزلش برمی گردد و درمی یابد که همسر و دختر کوچکش یادداشتی برای او گذاشته و خانه را ترک کرده اند. پس از این اتفاق، اونیل که بسیار از تنهایی رنج می برد، با پیشخدمتی انگلیسی به نام دیانا آشنا شده و بی درنگ از او درخواست ازدواج می کند. با این حال، اونیل خیلی زود از لهجه ی انگلیسی و تمایلات عجیب و غیرمعمول دیانا خسته می شود. رمان سیلاب های بهاری با داستانی بسیار سرگرم کننده و جذاب، پنجره ای رو به آغاز مسیر ارنست همینگوی به عنوان داستان سرا و نویسنده ای صاحب سبک است.

کتاب سیلاب های بهاری


ویژگی ها کتاب سیلاب های بهاری

نویسنده ی کتاب برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات سال 1954

مشخصات کتاب سیلاب های بهاری
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-6687-85-8
تعداد صفحه :104
سال انتشار شمسی :1393
سال انتشار میلادی :1926
سری چاپ :1
بیشتر بخوانید

چگونه از همینگوی داستان‌نویسی بیاموزیم؟

نثر همینگوی را می توان در میان پراحساس ترین و لطیف ترین متون ادبی در نظر گرفت که با قدرتی کم نظیر، مخاطب را کاملاً به دنیا و حال و هوای شخصیت های داستان هایش منتقل می کند.

نکوداشت های کتاب سیلاب های بهاری
A gem from the greatest American writer of the twentieth century.
جواهری از بزرگ ترین نویسنده ی آمریکایی قرن بیستم.
Amazon Amazon

Fantastic.
شگفت انگیز.
Academia

With wonderful parodies.
با شوخی های حیرت آور.
Penguin

بخش هایی از کتاب سیلاب های بهاری (لذت متن)
یوگی جانسون جلوی پنجره کارخانه بزرگ پمپ سازی شهر میشیگان ایستاده بود و بیرون را نگاه می کرد. بهار به زودی از راه می رسید. یوگی جانسون توی این فکر بود که ممکن است حرف این یارو نویسنده هاچینسون که می گفت اگر زمستان از راه برسد، ممکن است که بهار از پی آن بیاید، این بار هم درست از آب در بیاید؟

در نزدیکی یوگی، با یک پنجره فاصله، اسکریپس اونیل، ایستاده بود، یک مرد لاغر و دراز که صورتی کشیده داشت. هر دو ایستاده بودند و به محوطه خالی کارخانه پمپ سازی نگاه می کردند.

اکنون هیچ فایده ای نداشت. به دست آوردن چیزی که از دست رفته بود، چیزی که گریخته بود، هیچ فایده ای نداشت.