میوه های زمین

Growth of the Soil

  • قیمت : ۲۷,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: گل آذینگل آذین
نویسنده:

معرفی کتاب میوه های زمین اثر کنوت هامسون

رمان میوه های زمین، رمانی که نوبل ادبیات را برای نویسنده اش به ارمغان آورد، اثر عظیم و حماسی هامسون درباره ی زمین و زمین داری است و چگونگی توسعه ی مکانی به نام سلانرا از مزرعه ای بدوی به کشتزاری پیشرفته و کامل را روایت می کند. زمانی که رمان میوه های زمین برای اولین بار در سال 1917 به چاپ رسید، فورا به عنوان شاهکاری ادبی نام خود را بر سر زبان ها انداخت. در داستان شخصیتی به نام ایزاک[که برای آماده سازی زمینی لم یزرع در زمین های بایر نروژ و تشکیل خانواده، روستایش را ترک می گوید]رابطه ی بنیادین انسان و زمین به زیبایی به تصویر کشیده شده است. رمان رمان میوه های زمین، اثری با آرامشی غیرمعمول، زیبایی مثال زدنی، قدرتی اسطوره وار و البته بزرگترین موفقیت یکی از برترین نویسندگان قرن بیستم میلادی است.

کتاب میوه های زمین


ویژگی های کتاب میوه های زمین

در سال ۱۹۲۰ هامسون برنده ی جایزه ی نوبل در ادبیات گردید که نگارش رمان حماسی میوه های زمین نقش زیادی در کسب این جایزه داشت

مشخصات کتاب میوه های زمین
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-964-7703-64-2
تعداد صفحه :384
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :1917
سری چاپ :4
نکوداشت های کتاب میوه های زمین
Saturated with wisdom and humor and tenderness.
سرشار از خرد، شوخ طبعی و نوع دوستی.
Hamsun Senteret

A grand, sweeping saga.
حماسه ای بزرگ و وسیع.
Goodreads

An Epic novel.
رمانی حماسی.
Library Thing

بخش هایی از کتاب میوه های زمین (لذت متن)
قلب های جوان، اعماقی غیرقابل درک دارند.

هنگام کشتن موجودات، هرگز دلسوز نباش و نگو «موجود بیچاره». این کار، آن ها را قوی تر و جان سخت تر می کند. این را به خاطر داشته باش.

شاید در زندان بوده و قصد پنهان شدن دارد، یا شاید فیلسوفی باشد که به دنبال آرامش و صلح است؛ در هر صورت، او می آید، انسانی در میان این انزوای بی کران.