انتشارات: نگارینهنگارینه
نویسنده:

معرفی کتاب تلفن همراه اثر استیون کینگ

استیون کینگ در رمان تلفن همراه به سراغ ترس، جنگ و تروریسم برآمده از تکنولوژی رفته است. در این داستان، تلفن های همراه از طریق زدودن هرگونه درکی از انسانیت از مغز انسان ها و تبدیل آن ها به موجوداتی مخرب و مسخ شده، باعث شکل گیری دنیایی آخرالزمانی شده اند. افراد بدون تلفن همراه، مانند کلیتون ریدل و جمع کوچکی از اطرافیانش، باید برای بقا تلاش کنند و ماجراجویی آن ها برای پیدا کردن همسر و پسر کوچک کلیتون، باعث خلق داستانی پرماجرا و شوکه کننده می شود. طرفدارانی که از ابتدا با آثار کینگ آشنا بوده اند، تغییر سبک مثبتی را در این رمان مشاهده خواهند کرد. رمان تلفن همراه، تریلری فوق العاده هیجان انگیز و پرماجراست که بار دیگر مخاطبین را به دنیای پرآشوب یکی از برترین نویسندگان عصر حاضر می برد.

کتاب تلفن همراه


ویژگی های کتاب تلفن همراه

6 هفته جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز سال 2005

فیلمی بر اساس این کتاب در سال 2016 ساخته شده است.

مشخصات کتاب تلفن همراه
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-964-8935-96-7
تعداد صفحه :544
سال انتشار شمسی :1389
سال انتشار میلادی :2006
سری چاپ :1
نکوداشت های کتاب تلفن همراه
A marvel by a master storyteller.
اثری شگفت انگیز از استاد داستان سرایی.
Chicago Tribune Chicago Tribune

Cell is hard to put down once you've picked it up.
به محض شروع خواندن تلفن همراه، سخت می شود آن را کنار گذاشت.
Washington Post Washington Post

Another great book by King.
یک اثر بزرگ دیگر از کینگ.
All Readers

بخش هایی از کتاب تلفن همراه (لذت متن)
حادثه ای که «پالس» نام گرفت، ساعت سه و سه دقیقه بعدازظهر اول اکتبر آغاز شد به وقت استاندارد شرقی... به فاصله ده ساعت بعد از حادثه، اکثر دانشمندانی که قادر به توضیح و تفسیر این واژه بودند، یا دیوانه شده بودند یا مرده بودند. در هر حال اسم این حادثه اصلا اهمیت نداشت. نکته حائز اهمیت، اثرات آن بود.

دوستان من، چیزی که داروین از روی ادب نمی گفت، این است که ما به خاطر باهوش ترین بودن بر این سیاره چیره نشدیم، بلکه به این دلیل، زمین را در دست گرفتیم که دیوانه ترین و خون ریزترین عوضی های جنگل بودیم.

انسان به مدد دو ویژگی بر این سیاره حکومت می کند. اولی هوش است. ویژگی دیگر، تمایل کامل به از بین بردن هر کس و هر چیزی است که بر سر راه او قرار بگیرد.