کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا

Mr. Penumbra's 24-Hour Bookstore
کد کتاب : 717
مترجم :
شابک : 978-964-408-472-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 14
زودترین زمان ارسال : 11 بهمن

جزو لیست پرفروش های نیویورک تایمز

معرفی کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا اثر رابین اسلوان

کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا، رمانی فانتزی نوشته ی رابین اسلوان است که در سال 2012 به چاپ رسید و با ارائه ی داستانی جذاب و متفاوت به فروش بسیار بالایی دست یافت. شرایط بد اقتصادی باعث شده که کلی جنن، شغلش به عنوان طراح وب را از دست بدهد و برای کار به کتابفروشی 24 ساعته ی آقای پنامبرا برود. کلی پس از گذشت چند روز درمی یابد که این کتابفروشی، بسیار عجیبتر از نام و صاحبش است. مشتریان این مغازه، اندک هستند و به نظر می رسد که هیچ وقت هیچ کتابی نمی خرند؛ آن ها فقط کتاب های بزرگ و ناشناخته ای را از گوشه و کنار کتابفروشی به امانت می برند. کلی که به اوضاع مشکوک شده، تصمیم می گیرد تا رفتار مشتریان را به کمک دوستانش مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. اما زمانی که کلی، یافته هایش را با آقای پنامبرا در میان می گذارد، متوجه می شود که اسرار این کتابفروشی بسیار بزرگتر و فراتر از چیزی است که فکرش را می کرده است.

کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا

رابین اسلوان
رابین اسلوان، زاده ی سال 1979، نویسنده ای آمریکایی است.اسلوان در نزدیکی دیترویت به دنیا آمد و به دبیرستان آتنز در میشیگان رفت. او سپس در دانشگاه دولتی میشیگان به تحصیل در رشته ی اقتصاد پرداخت و پس از فارغ التحصیلی، مجله ای ادبی به نام «اوتس» را به وجود آورد.اسلوان پس از آن به نویسندگی روی آورد و رمان هایی در سال های 2012، 2013 و 2017 به چاپ رساند که به موفقیت قابل توجهی دست یافتند.
نکوداشت های کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا
Rendered with dazzling intelligence.
اثری نوشته شده با هوشی خیره کننده.
Barnes & Noble

Extremely charismatic, deeply funny.
فوق العاده جذاب و عمیقا لذت بخش.
NPR NPR

A winning literary adventure.
یک ماجراجویی ادبی موفق.
Entertainment Weekly Entertainment Weekly

قسمت هایی از کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا (لذت متن)
وقتی که بین قفسه های یک کتابخانه راه می روی و انگشت هایت را به کتاب ها می کشی، حس کردن حضور ارواحی خفته، کار سختی نیست.

نیل، نفس بلندی می کشد که من دقیقا می دانم معنایش چیست. معنایش این است: من تمام عمرم را صبر کرده ام تا از راهروی مخفی ساخته شده در یک قفسه ی کتاب عبور کنم.

این جا دقیقا از آن فروشگاه هایی است که تو را وادار می کند که کتابی درباره ی جادوگری نوجوان بخری. این جا از آن فروشگاه هایی است که تو را وادار می کند بخواهی جادوگری نوجوان بشوی.