کتاب خانه درختی 52 طبقه

The 52-Storey Treehouse
کد کتاب : 980
مترجم :
شابک : 978-600-8025-60-3
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 340
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : جلد نرم
سری چاپ : 65
زودترین زمان ارسال : 8 فروردین

خانه درختی 52 طبقه
The 52-Storey Treehouse
کد کتاب : 104709
مترجم :
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 337
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 فروردین

معرفی کتاب خانه درختی 52 طبقه اثر اندی گریفیتس

خانه درختی 52 طبقه، اثری نوشته ی اندی گریفیتس است که اولین بار در سال 2014 به چاپ رسید. چیزهای شگفت انگیزی به خانه ی درختی اندی و تِری اضافه شده اند: یک پیتزافروشی که در آن می توانید خودتان پیتزایتان را درست کنید، یک پرتاب کننده ی هویج که با سوخت موشک کار می کند، صفحه ی بسیار بزرگِ بازیِ مار و پله، آکادمی پرورش نینجاها و یک دفتر کارآگاهی فوق العاده حرفه ای و پیشرفته! این دفتر کارآگاهی مطمئنا به کار اندی و تری خواهد آمد چرا که آن ها در تلاش هستند تا معمایی پیچیده را حل کنند: چه اتفاقی برای ناشر کتاب هایشان، آقای غول‌دماغ، افتاده است؟ اندی و تری می دانند که تا او را پیدا نکنند، از کتاب بعدی خبری نخواهد بود.

کتاب خانه درختی 52 طبقه


ویژگی های کتاب خانه درختی 52 طبقه

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

اندی گریفیتس
اندی گریفیتس، زاده ی 3 سپتامبر 1961، نویسنده ی استرالیایی است. گریفیتس در ملبورن به دنیا آمد و نویسندگی را از شش سالگی آغاز کرد.او را می توان محبوب ترین نویسنده ی داستان های کودک در استرالیا نامید. گریفیتس تا به حال بیش از بیست کتاب نوشته که اغلب آن ها هم در کشورش و هم در سایر نقاط جهان به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. او بخاطر همکاری اش با تری دنتون مشهور است.
نکوداشت های کتاب خانه درختی 52 طبقه
For anyone who likes to laugh lots.
برای هر کسی که دوست دارد زیاد بخندد.
Guardian Guardian

Sublime silliness.
دیوانگی در بالاترین سطح.
Daily Telegraph Daily Telegraph

Crazy and awesome.
دیوانه وار و شگفت انگیز.
K-Zone

قسمت هایی از کتاب خانه درختی 52 طبقه (لذت متن)
اگر شما هم مثل بیشتر خواننده های ما باشید، ممکن است بپرسید ما چندساله ایم. خب، اگر واقعا این سوال به ذهنتان رسیده، باید بگویم چه بامزه! آخر امروز تولدم است. دل تو دلم نیست ببینم تری چطور غافلگیرم می کند.

نمی دانم شما آزانس پیشرفته ی کارآگاهی خودتان را دارید یا نه، اما اگر داشته باشید حتما این را هم می دانید به خاطر آن همه موانع پیشرفته ی امنیتی، ورود به آن چقدر طول می کشد. منظورم فقط آن دستگاه های کسالت بار شناسایی شست پا نیست.