کتاب زیبای سیاه اثر آنا سول

کتاب زیبای سیاه

Black Beauty

  • قیمت : ۶,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: نشر ثالثنشر ثالث
نویسنده: آنا سول آنا سول

معرفی کتاب زیبای سیاه اثر آنا سول

کتاب زیبای سیاه، رمانی نوشته ی آنا سول است که اولین بار در سال 1877 به انتشار رسید. زیبای سیاه، اسبی جوان، زیبا، خوش رفتار و قوی است. او در ماه های ابتدایی زندگی خود، به همراه مادر عزیز و نگهدارنده ی مهربانشان، آزاد و رها در علفزارهایی سرسبز گشت و گذار می کرد و می تازید. اما زمانی که صاحبان زیبای سیاه مجبور می شوند او را بفروشند، او از زندگی‌ای سرشار از راحتی و مهربانی به دنیایی پر از زحمت و بی رحمی وارد می شود. او با شجاعت تا جایی که می تواند کار می کند و از دست انسان هایی رنج می برد که با حیوانات بدرفتاری می کنند. اما زیبای سیاه، روحیه و عزمی شکست ناپذیر دارد و مصمم است که از این شرایط جان سالم به در ببرد.

خرید و معرفی کتاب خواندنی زیبای سیاه


ویژگی ها کتاب زیبای سیاه

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

مشخصات کتاب زیبای سیاه
نوع جلد :گالینگور
قطع :جیبی
شابک :978-964-380-732-0
تعداد صفحه :200
سال انتشار شمسی :1392
سال انتشار میلادی :1877
سری چاپ :1
Title: زیبای سیاه Author: Description: خرید کتاب زیبای سیاه Black Beauty نویسنده آنا سول مترجم شیوا مقانلو انتشارات نشر ثالث - ادبیات داستانی Format: PaperbackPublished By: نشر ثالث Language: Persian ISBN: 978-964-380-732-0 Pages: 200 Published: Edition: 1 https://www.iranketab.ir/book/1028-black-beauty
Price: 6000
نکوداشت های کتاب زیبای سیاه
Charmingly sophisticated.
به شکل جذابی مبتکرانه.
School Library Journal School Library Journal

A beautiful and touching tale.
داستانی زیبا و تأثیرگذار.
Barnes & Noble

Fascinating.
شگفت انگیز.
Penguin Random House Penguin Random House

بخش هایی از کتاب زیبای سیاه (لذت متن)
این آدم های خوب هستند که جاهای خوب را می سازند.

ما آن ها را حیواناتی زبان بسته خطاب می کنیم، همین طور هم هست چون آن ها نمی توانند به ما بگویند چه حسی دارند، اما آن ها رنج کمتری نمی کشند چون فقط نمی توانند آن را به زبان بیاورند.

هیچ مذهبی بدون عشق وجود ندارد، و آدم ها هر چه قدر که بخواهند می توانند راجع به مذهبشان صحبت کنند، اما اگر از دینشان نیاموزند که با انسان و حیوان مهربان باشند، آن دین، فریبی بیش نیست.