کتاب عادت های اتمی

Atomic Habits
کد کتاب : 15279
مترجم :
شابک : 978-6008738701
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 273
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 16 تیر

خرده عادت ها
Atomic Habits
کد کتاب : 13145
مترجم :
شابک : 978-6007845899
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 15 تیر

عادت های اتمی
Atomic Habits
کد کتاب : 12672
مترجم :
شابک : 978-622-6010-22-1
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 331
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 16 تیر

معرفی کتاب عادت های اتمی اثر جیمز کلیر

کتاب عادت های اتمی، اثری نوشته ی جیمز کلیر است که اولین بار در سال 2018 به انتشار رسید. اگر در تغییر عادت هایتان به مانع برخورده اید، مشکل، شما نیستید بلکه «سیستم» شماست. جیمز کلیر، استاد خلاصه کردن موضوعاتی پیچیده در رفتارهایی ساده است؛ رفتارهایی که می توانند به راحتی در زندگی روزانه و کار انجام شوند. او در کتاب عادت های اتمی، از موثق ترین ایده ها در زیست شناسی، روانشناسی و علوم مغز و اعصاب استفاده می کند و راهنمایی ساده و همه فهم برای پایدار ساختن عادت های خوب و از میان برداشتن عادت های بد می سازد. مخاطبین در طول این مسیر، با داستان های الهام بخش و سرگرم کننده ای مواجه می شوند: از قهرمانان المپیک و هنرمندان برجسته گرفته تا رهبران تجاری و پزشکانی که زندگی انسان ها را نجات می دهند.

کتاب عادت های اتمی


ویژگی های کتاب عادت های اتمی

در فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

از کتاب های پرفروش نیویورک تایمز

جیمز کلیر
جیمز کلیر، نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که کارش بر عادت ها، تصمیم گیری و پیشرفت متداوم متمرکز است. آثار کلیر در نیویورک تایمز، تایم و Entrepreneur مورد استفاده قرار گرفته اند. وبسایت او ماهانه میلیون ها بازدیدکننده دارد. تیم های ورزشی حرفه ای در لیگ های بسکتبال، راگبی و بیسبال آمریکا از آثار جیمز کلیر استفاده می کنند.
نکوداشت های کتاب عادت های اتمی
It will reshape the way you think about progress and success.
این اثر شیوه ی تفکر شما به پیشرفت و موفقیت را تغییر می دهد.
Barnes & Noble

Excellent. Well worth the read.
عالی. اثری که کاملا ارزش خوانده شدن را دارد.
Inc.com

A great book for anyone who wants to finally achieve health, fitness, financial freedom, great relationships, and a good life.
کتابی فوق العاده برای هر کسی که می خواهد بالاخره به سلامتی، اندام خوب، آزادی مالی، روابط عالی و یک زندگی خوب دست یابد.
Medium

قسمت هایی از کتاب عادت های اتمی (لذت متن)
عادت ها در ظاهر تا زمانی که از آستانه ای حیاتی عبور نکرده و سطح تازه ای از عملکرد را آشکار نساخته باشید، هیچ تغییری را پدید نمی آورند. در ابتدا و در مراحل میانی مسیر هر جست و جویی، اغلب در فلاتی از ناامیدی قرار دارید. شما توقع دارید که به شکل خطی پیشرفت کنید و تغییرات طی روزها، هفته ها و حتی ماه های اول چقدر ناامیدکننده به نظر می رسد. گویی که اصلا قدمی پیش نرفته اید. این روند کند، نشانه ی هر جریان ترکیب و تشدید شونده ای است: قوی ترین پیامدها با تأخیر از راه می رسد.

زمانی که سرانجام از فلات «پتانسیل نهفته» عبور می کنیم، دیگران آن را موفقیت یک شبه می نامند. جهان بیرونی به جای آن که کل این روند را ببیند، فقط مهیج ترین رخداد را می بیند؛ لیکن ما می دانیم کاری که از مدت ها قبل انجام داده ایم، زمانی که به نظر می رسید، هیچ پیشرفتی نکرده ایم، سبب می شود که امروز بتوانیم جهش کنیم.

استاد شدن صبوری می خواهد. مدیران تیم بسکتبال سن آنتونیو اسپرز، یکی از موفق ترین تیم های تاریخ ان. بی. ای، عبارتی از مصلح اجتماعی، ژاکوب ریس را در رختکن بازیکنان آویخته اند: «وقتی هیچ کاری پیش نمی رود، می روم و به آن سنگ تراشی نگاه می کنم که بارها، شاید صدبار، بر تکه سنگی می کوبد بی آنکه ترکی در آن پدیدار شود. با این وصف، وقتی برای صدویکمین بار می کوبد، سنگ دو پاره می شود. آنگاه می فهمم که این ضربه ی آخر نیست که سنگ را دو پاره می کند؛ بلکه دوپاره شدن سنگ، نتیجه ی ضربه های قبلی بوده است».