کتاب تصویر یک زن

The Portrait of a Lady

  • 15 % تخفیف
    قیمت : 48,000 | 40,800 تومان

  • موجود
  • انتشارات: نیلوفر نیلوفر
    نویسنده:
مشخصات کتاب تصویر یک زن
مترجم :
شابک : 978-9644489644
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 798
سال انتشار شمسی : 1390
سال انتشار میلادی : 1881
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 6 اسفند

The Portrait of a Lady

مشخصات کتاب تصویر یک زن
مترجم :
شابک : 978-6001217401
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 728
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1881
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب تصویر یک زن اثر هنری جیمز

هنری جیمز ۱۸۴۳ در نیویورک به دنیا آمد. از ۱۸۷۵ در اروپا – اول در پاریس و بعد در لندن – سر کرد. بعد از چند سفر کوتاه به آمریکا – تابعه ی انگلیس شد و ۱۹۱۶ در چلسی مرد. در زندگی اش هیچ اتفاق قابل توجهی پیش نیامد و به کتاب نوشتن روزگارش گذشت. بیست جلد رمان، داستان کوتاه، نمایشنامه و مقاله. یعنی این که، زندگی اش (مثل هر آدم دیگری) تماما بی معناست و به همین دلیل آثارش، که مظهر غیابی ذاتی اند، خود را با قدرت بیشتری تحمیل می کنند. در خوار شدن، بی آبرویی، شیون کردن و اعدام شدن شکستی نیست، شکست آن است که هیچ نباشیم. «تزوتان تودورف»

دست و پا زدن برای بیرون کشیدن هنر از دل شر. در «تصویر یک زن» رمان از اتهام به خودنمایی و تزویر تبرئه می شود. ایزابل آرچر هر تصمیمی که برای زندگی اش بگیرد، عینا همان رفتاری است که هنری جیمز در تعهد خود به داستان نویسی نشان می دهد. «لئو برسانی»

کتاب تصویر یک زن

هنری جیمز
هنری جیمز (به انگلیسی: Henry James) (زاده ۱۵ آوریل ۱۸۴۳ - درگذشته ۲۸ فوریه ۱۹۱۶) نویسنده‌ای آمریکایی - بریتانیایی بود. وی خالق آثاری همچون دیزی میلر، سفرای کبار و تصویر یک بانو است. وی یکی از چهره‌های مهم ادبیات واقع‌گرایانه در قرن نوزدهم میلادی به‌شمار می‌رود.اولین داستان کوتاه و هنرمندانه جیمز به نام زائری مشتاق در مجله اتلانتیک مانتلی منتشر شد که نظر او را دربارهٔ مردم اروپا نشان می‌داد. این داستان مورد ستایش و تحسین قرار گرفت و با داستان‌های دیگر در ۱۸۷۵...