کتاب بازیکن تیمی ایدئال

The Ideal Team Player
تشخیص و پرورش سه فضیلت بنیادین
کد کتاب : 1826
مترجم :
شابک : 978-600-7677-39-1
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 247
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 10 آذر

از کتاب های پرفروش در آمریکا

در فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

معرفی کتاب بازیکن تیمی ایدئال اثر پاتریک لنچونی

کتاب بازیکن تیمی ایدئال، اثری نوشته ی پاتریک لنچونی است که اولین بار در سال 2016 منتشر شد. لنچونی در این کتاب به داستان مردی به نام جف شنلی می پردازد؛ شنلی، مدیری است که قصد دارد هر طور شده از طریق احیای احساس تعهد به کار تیمی، شرکت عمویش را نجات دهد. جف برای انجام این کار باید ویژگی های مثبت بازیکنان تیمی واقعی را بشناسد و سپس، بر اساس آن ویژگی ها و ارزش ها، به استخدام نیرو و توسعه ی کسب و کار خود روی آورد. لنچونی علاوه بر این داستان، قواعدی کاربردی و ابزاری عملی را به منظور شناخت، به کارگیری و پیشرفت بازیکن های تیمی ایدئال در اختیار مخاطبین قرار می دهد. اگر می خواهید ویژگی ها و چگونگی کارکرد یک بازیکن تیمی آرمانی را بدانید، این کتاب بهترین شروع برای شماست.

کتاب بازیکن تیمی ایدئال

پاتریک لنچونی
پاتریک لنچونی، زاده ی سال 1965، نویسنده ی آمریکایی کتاب های مدیریت و تجارت است. لنچونی رئیس شرکتی فعال در زمینه ی مشاوره ی مدیریت به نام The Table Group است. او به عنوان مشاور و سخنران، با مدیران و تیم های اجرایی بسیاری، از شرکت های بزرگ و ثروتمند گرفته تا دانشگاه ها و نهادهای غیرانتفاعی، کار کرده است.
نکوداشت های کتاب بازیکن تیمی ایدئال
It will radically alter what it means to be a true team player.
این کتاب معنای «یک بازیکن تیمی حقیقی بودن» را کاملا تغییر می دهد.
Travis Bradberry, author

Let everyone in your organization read this book and watch your results soar.
بگذارید همه در تشکیلاتتان این کتاب را بخوانند و شاهد اوج گیری نتایج باشید.
Verne Harnish, founder of Entrepreneurs' Organization

It empowers leaders to make great people decisions.
این کتاب به مدیران قدرت می بخشد تا در رابطه با انتخاب افراد، تصمیماتی عالی بگیرند.
Dee Ann Turner, author

قسمت هایی از کتاب بازیکن تیمی ایدئال (لذت متن)
اگر کسی از من می خواست فهرستی از ارزشمندترین خصوصیاتی را تهیه کنم که یک نفر باید در خود بپرورد تا در جهان کار، و همچنین در زندگی، به شکوفایی دست یابد، من خصوصیت بازیکن تیمی بودن را در صدر این فهرست قرار می دادم. توانایی کار کردن موثر با دیگران، ارزش افزایی در ساز و کارهای تلاش گروهی، در جهان سیال امروز حیاتی تر از همیشه است. معدود افرادی می توانند بدون این خصوصیت در کار، خانواده یا هر زمینه ی اجتماعی دیگری به موفقیت برسند.

اما باید اذعان کنم که برخی از افراد نسبت به دیگران استعداد بیشتری در درونی کردن آن پنج رفتار و بازی تیمی دارند. آن ها این گونه به دنیا نیامده اند، بلکه یا از طریق تجربه ی زندگی و پیشینه ی شغلی یا به واسطه ی تعهد واقعی به رشد شخصی به سه فضیلت زیربنایی دست یافته اند که آن ها را قادر می سازد بازیکنان تیمی ایدئالی باشند: آن ها فروتن، پرولع و هوشمندند. شاید این کلمات ساده به نظر برسند، اما هیچ یک از آن ها دقیقا همان چیزی نیست که در ظاهر به نظر می رسد. درک ظرافت های این فضایل برای به کارگیری موثر آن ها حیاتی است.