کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای

The 1‑Page Marketing Plan
کد کتاب : 2279
مترجم :
شابک : 978-600-8738-33-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 304
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 12 اسفند

برنامه بازاریابی یک صفحه ای
The 1‑Page Marketing Plan
کد کتاب : 13317
شابک : 978-6008610328
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 210
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای اثر آلن دیب

کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای، اثری نوشته ی آلن دیب است که اولین بار در سال 2016 منتشر شد. برای به وجود آوردن کسب و کاری موفق، باید روش های تصادفی و بی برنامه ی بازاریابی را کنار گذاشت و از یک برنامه ی مشخص و قابل اتکا برای رشدی سریع و پایدار بهره گرفت. به وجود آوردن یک برنامه ی بازاریابی، همیشه فرآیندی سخت و زمان بر بوده و شاید به همین دلیل هم هست که بسیاری از کسب و کارها از خیر آن می گذرند. کارآفرین و بازاریاب موفق، آلن دیب در این کتاب از روشی پیشگامانه در رابطه با بازاریابی پرده برمی دارد که به وجود آوردن برنامه های بازاریابی را ساده و سریع می سازد. این برنامه، تنها یک صفحه است و به نه بخش تقسیم شده است. با استفاده از کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای خواهید توانست برنامه ی بازاریابی مختص به کسب و کارتان را خلق کنید و در این عرصه، از صفر به صد برسید.

کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای


ویژگی های کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای

در فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

از کتاب های پرفروش آمازون

آلن دیب
آلن دیب، کارآفرین، بازاریاب، متخصص فناوری و نویسنده ای آمریکایی است. او تا به حال کسب و کارهای متعددی را به وجود آورده که همگی در دنیای تجارت موفق عمل کرده اند. یکی از آخرین کسب و کارهای او در صنعت ارتباطات راه دور بود که دیب آن را به صورت یک استارت آپ به وجود آورد. این کسب و کار نوپا چهار سال بعد به عنوان یکی از شرکت هایی که سریع ترین رشد را در استرالیا داشته اند، معرفی شد.
نکوداشت های کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای
WARNING: Do Not Read This Book If You Hate Money.
هشدار: اگر از پول متنفرید، این کتاب را نخوانید.
Amazon Amazon

A groundbreaking book.
کتابی تحول آفرین.
Barnes & Noble

Read it and simplify your life.
این اثر را بخوانید و زندگیتان را ساده کنید.
Al Ries, author

قسمت هایی از کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای (لذت متن)
بسیاری از کسب و کارهای کوچک دقیقا نمی دانند برند چیست. اگر در اینترنت جست و جو کنید به تعریف های متفاوتی از این دست می رسید: «رابطه ی احساسی و روانی شما با مشتریانتان.» «نوعی محصول که توسط یک شرکت مشخص با نامی مشخص تولید شده است.» «اسم، اصطلاحات، طراحی، نماد یا هر ویژگی دیگری که شما را از سایر فروشنده ها متمایز کند.» «ایده یا تصویری از یک محصول مشخص که مصرف کننده با آن ارتباط برقرار می کند و آن ایده یا تصویر را با اسم، لوگو، شعار یا طراحی شرکت مالک آن محصول می شناسد.» تمام این ها پاسخ های جزئی هستند. تعریف من از برند این است: یک برند، شخصیت یک کسب و کار است. در واقع می توانید واژه ی قابل فهم شخصیت را جایگزین برند کنید. با این کار، فورا معنای آن مشخص می شود.

کسب و کارتان را یک فرد در نظر بگیرید. چه ویژگی هایی شخصیت آن را می سازد؟ اسمش چیست؟ چه می پوشد؟ (طراحی برند) چطور ارتباط برقرار می کند؟ (جایگاه برند) ارزش های اصلی آن کدامند و از چه چیزهایی دفاع می کند؟ (ارزش ویژه ی برند) با چه کسی همکاری می کند؟ (بازار هدف) معروف است؟ (آگاهی از برند). این شخصیت، بسته به نوع کسب و کار به طور قابل توجهی متغیر است. تویوتا و رولز رویس، هر دو محصولاتی با کارایی مشابه تولید می کنند اما پاسخ شان به سوالات بالا کاملا متفاوت است.

اگر مجبور باشم چکیده ی این کتاب را در یک جمله خلاصه کنم، آن جمله این خواهد بود: «سریع ترین مسیر برای رسیدن به پول». عمدا این جمله را تا حد امکان در ابتدای کتاب آوردم که وقت شما را هدر ندهم. قطعا می دانم این جمله ی آغازین، باعث خواهد شد تعداد زیادی از مردم این کتاب را کنار بگذارند. صادقانه بگویم، بیشتر ترجیح می دهم آن افراد، کتاب دیگری در زمینه ی کسب و کار مطالعه کنند، نه این کتاب را. کتاب هایی پر از کلیشه هایی چون «علاقه ات را دنبال کن»، «به سختی کار کن» و «فرد مناسب را استخدام کن» و ... اگر این ها چیزهایی هستند که به دنبالشان هستید، می توانید در سایت آمازون تعداد زیادی کتاب در زمینه ی کسب و کار پیدا کنید که پر از این جملات غیرکاربردی است و علاوه بر این، تمام آن ها توسط مولفین و محققین حرفه ای نوشته شده اند که هیچ وقت یک کسب و کار موفق راه اندازی نکرده اند. این کتاب به طور چشمگیر و بی مهابائی در مورد رشد سریع کسب و کار شما است و تمام چیزهای خوبی که همراه با آن نوع موفقیت به دست می آیند...