کتاب ربوده شده

Kidnapped
کد کتاب : 522
مترجم :
شابک : 978-964-307-775-4‬‬
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 32
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 1886
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست برترین رمان های انگلیسی گاردین

کتاب مصور (رنگی)

معرفی کتاب ربوده شده اثر رابرت لوییس استیونسون

ربوده شده، داستان پسر شانزده ساله ای را روایت می کند که به دنبال حق و حقوق خانوادگی خود رفته و تصمیم دارد تا پس از مرگ والدینش، ثروت هنگفتی را به دست آورد. این داستان فراموش نشدنی از رابرت لوییس استیونسون، زندگی پسری به نام دیوید بالفور را پی می گیرد که پس از مرگ پدر و مادرش، خانه اش در اسکاتلند را ترک می کند. او در ابتدا، برای اولین بار در زندگی اش با عموی خود دیدار می کند. عموی دیوید، آدم شرور و بدذاتی است که ابتدا سعی دارد دیوید را بکشد اما بعد از آن، او را در کشتی بردگان اسیر می کند. دیوید در این کشتی با یک شورشی اسکاتلندی دوست می شود و این دو به کمک هم، مسیر زندگی شان را تغییر می دهند و ماجراهای جذابی را به وجود می آورند.

کتاب ربوده شده

رابرت لوییس استیونسون
رابرت لوئیس بالفور استیونسون، زاده ی 13 نوامبر 1850 و درگذشته ی 3 دسامبر 1894، رمان نویس، شاعر، مقاله نویس و سفرنامه نویس اسکاتلندی بود.او در شهر ادینبورگ اسکاتلند به دنیا آمد و در سال 1857، به مدرسه ی هندرسون رفت اما به خاطر وضعیت بد جسمانی تنها چند هفته در آن جا دوام آورد و تا سال 1859 به مدرسه بازنگشت.استیونسون در اکتبر 1864 به دنبال بهبود وضعیت سلامتی اش، به مدرسه ی خصوصی رابرت تامسون رفت و سه سال بعد برای تحصیل در رشته ی مهندسی به دانشگاه ادینبورگ وارد شد.او خیلی زود وارد حلقه های ادبی ل...
نکوداشت های کتاب ربوده شده
An unforgettable novel that would inspire writers as varied as Joseph Conrad, John Buchan, Graham Greene.
رمانی فراموش نشدنی که الهام بخش نویسندگان گوناگونی چون جوزف کنراد، جان بوکان و گراهام گرین بوده است.
Guardian Guardian

If you love adventure stories then you simply cannot ignore this fast-moving adventure.
اگر به داستان های ماجرایی علاقه مند هستید، به هیچ وجه نمی توانید این داستان ماجرایی طوفانی و پرسرعت را از دست بدهید.
Loyal Books

Spirited, romantic, and full of danger.
پرانرژی، پراحساس و پرمخاطره.
Amazon Amazon

قسمت هایی از کتاب ربوده شده (لذت متن)
دو چیز است که انسان ها هیچ وقت نباید کنار بگذارند، خوبی و تواضع؛ ما در این دنیای بی رحم و در میان آدم های سرد و مغرور، هر چه قدر هم خوبی و تواضع داشته باشیم، باز هم به مقدار بیشتری از آن ها نیاز داریم.

و می توانم با جرأت بگویم که سرباز خیلی خوبی می شدم؛ چون در این چند ساعت گذشته، به فکرم هم خطور نکرد که به جز اطاعت کردن تا جایی که می توانم و مردن در این راه، راه دیگری هم وجود دارد.

من تعداد زیادی از آدم های شرور و احمق را دیده ام؛ و اعتقاد دارم که هر دو گروه در آخر مزدشان را می گیرند، اما احمق ها زودتر.