کتاب آوای فاخته

The Cuckoo's Calling
کد کتاب : 582
مترجم :
شابک : 978-600-182-119-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 656
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 13
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

برنده جایزه ی لس آنجلس تایمز سال 2013

معرفی کتاب آوای فاخته اثر جی کی رولینگ

کورموران استرایک، پس از دست دادن پایش در افغانستان، به سختی از پس خرج و مخارج زندگی برمی آید. او که کارآگاهی خصوصی است، اکنون فقط یک ارباب رجوع دارد و طلبکارها نیز دست از سرش برنمی دارند. علاوه بر این مشکلات، کورموران به تازگی با نامزد چندین ساله اش قطع ارتباط کرده و در دفتر محل کارش زندگی می کند. اما یک روز، مردی به نام جان بریستو با داستانی شگفت انگیز به دفتر او می آید: مرگ خواهر جان، مدلی افسانه ای و مشهور به نام لولا، چند ماه پیش سر و صدای زیادی به پا کرد. پلیس، علت مرگ او را خودکشی اعلام کرد اما جان، این موضوع را نمی پذیرد. پرونده ی لولا، استرایک را وارد دنیایی پرهمهمه و فریبنده کرده و او را با انواع و اقسام لذت ها، فریب ها، اغواگری ها و دروغ ها آشنا می سازد.

کتاب آوای فاخته

جی کی رولینگ
جوآن جو رولینگ، زاده ی ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵، با نام های هنری جی. کی. رولینگ و رابرت گالبریث، نویسنده ی مجموعه کتاب های داستان هری پاتر است. داستان های هری پاتر پس از شهرت جهانی، جوایزی متعدد را از آن خود کرد. این مجموعه ی داستانی به ۶۵ زبان و به طور تقریبی در ۴۰۰ میلیون نسخه منتشر شده است. کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر بوده اند. در سال ۲۰۰۷ فهرست ثروتمندان ساندی تایمز، میزان ثروت رولینگ را حدود ۴۵۴ میلیون پوند (۱٫۰۷ میلیارد دلار) تخمین زد و در بین پولدارترین زنان انگلیس، رولینگ...
نکوداشت های کتاب آوای فاخته
A strong and enticing read.
داستانی قدرتمند و مسحورکننده.
Irish Examiner

It's a terrific read, gripping, original and funny.
داستانی فوق العاده، جذاب، بکر و طنزآمیز.
Daily Express

A highly entertaining book.
کتابی بسیار سرگرم کننده.
New York Times New York Times

قسمت هایی از کتاب آوای فاخته (لذت متن)
گرچه رابین آلاکوت در طول عمر ۲۵ ساله اش لحظات پر تب و تاب و پر فراز و فرود بسیاری دیده بود، هرگز سابقه نداشت روزی با این اطمینان از خواب بیدار شود که آن روز را تا آخر عمر به یاد خواهد داشت. متیو دوست قدیمی اش اندکی پس از نیمه شب وسط میدان پیکادلی، پای تندیس اروس از او خواستگاری کرده بود.

استرایک عادت داشت که نقش باستان شناس را در میان ویرانه های خاطرات عذاب آور آدم ها بازی کند.

در زنجیره ی غذایی واژگون شهرت، درنده ترها بودند که تعقیب و شکار می شدند.