کتاب شگفتی

The Wonder

  • 15 % تخفیف
    قیمت : 31,000 | 26,350 تومان

  • موجود
  • انتشارات: ستاک ستاک
    نویسنده:
مشخصات کتاب شگفتی
مترجم : مهسا خرسانی
شابک : 9786009641871
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 410
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 6 اسفند

نامزد دریافت جایزه ی دوبلین

معرفی کتاب شگفتی اثر اما دون اهو

کتاب شگفتی اثری دیگر از نویسنده رمان پرفروش اتاق، اما داناهیو است. این نویسنده ایرلندی مقیم کانادا، شاهکار دیگری در دنیای ادبیات خلق کرده است، کتابی که هر صفحه و هر فصل از آن خواننده را به دنبال خود می کشد. رمان شگفتی (The Wonder) تاکنون نامزد دریافت گران ترین جایزه ادبی سال، جایزه صد هزار یورویی «دوبلین» شده است.

رمان پیش رو اثری است برگزیده و جذاب که هر صفحه از آن خواننده را به خوبی با خود همراه می کند. خانواده ی ادانل، الیزابت را برای پرستاری از دخترشان که به مدت چهارماه چیزی جز آب نخورده است به ایرلند فراخوانده است.الیزابت در پی کشف این راز که چگونه دخترک نوجوانی که چهار ماه چیزی نخورده اما زنده مانده است، می باشد؟!

کتاب شگفتی

اما دون اهو
اما دون اهو، زاده ی ۲۴ اکتبر ۱۹۶۹ در دوبلین، نمایش نامه نویس، تاریخ نگار ادبی و رمان نویس ایرلندی مقیم کاناداست. رمان سال ۲۰۱۰ وی، اتاق، به فینال جایزه ی ادبی من بوکر راه یافته و به اثری پرفروش در سطح جهان بدل گردید. رمان سال ۱۹۹۵ دون اهو ، هود، برنده ی جایزه ی کتاب استون وال شد و رمان دیگرش اسلمکرین، در سال ۲۰۰۰ برنده ی جایزه ی فررو-گروملی گردید. آخرین مجموعه ی داستان کوتاه وی، «موضوعات حساس» در سال ۲۰۰۶ منتشر گردید.
قسمت هایی از کتاب شگفتی (لذت متن)
یک مکاتبه کننده ی جسور ادعا کرده که شاید این دختر می تواند نور خورشید را به انرژی تبدیل کند، درست مانند گیاهان و یا شاید هم با هوا زندگی می کند، مثل برخی از گیاهان خاص. بعد در حالی که صورت پر از چین و چروکش باز شده بود، ادامه داد: «یادتان می آید گزارش شده بود ملوانان یک کشتی غرق شده چندین ماه فقط با خوردن تنباکو زنده مانده بودند؟» لیب سرش را پایین انداخت تا دکتر نتواند استهزاء را در چشم هایش بخواند.