مالک دنیا

Master of the World

  • قیمت : ۷,۵۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۶,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: دبیردبیر
مترجم: سپهر حاجتی
نویسنده:

معرفی کتاب مالک دنیا اثر ژول ورن

کتاب مالک دنیا، رمانی نوشته ی ژول ورن است که اولین بار در سال 1904 چاپ شد. در تابستان سال 1903، چندین رویداد غیرقابل توضیح در مناطق شرقی ایالات متحده به وقوع می پیوندد و اشیاء با چنان سرعتی به حرکت درمی آیند که دیدنشان تقریباً غیرممکن می شود. بازرس پلیس فدرال در واشنگتن دی سی، جان استراک، برای انجام تحقیقات به کوه های بلوریج در کالیفرنیای شمالی می رود. او در آن جا درمی یابد که همه ی این اتفاقات عجیب و غریب، به دلیل کارهای مخترعی نابغه به نام روبر به وقوع پیوسته اند. روبر، دستگاه جدیدی را به وجود آورده و اسمش را «وحشت» گذاشته است. این دستگاه، حدود ده متر طول دارد و می تواند به عنوان قایق تندرو، زیردریایی، خودرو یا هواپیما مورد استفاده قرار گیرد. اما هدف اصلی روبر از ساخت چنین دستگاهی چیست؟

کتاب مالک دنیا


ویژگی های کتاب مالک دنیا

ژول ورن از برترین و پرفروش ترین نویسندگان ادبیات فرانسه

فیلمی بر اساس این کتاب در سال 1961 ساخته شده است.

مشخصات کتاب مالک دنیا
نوع جلد :گالینگور
قطع :رقعی
شابک :978-964-2621-59-0
سال انتشار شمسی :1394
سال انتشار میلادی :1904
تعداد صفحه :111
سری چاپ :3
نکوداشت های کتاب مالک دنیا
A brilliant work.
اثری درخشان.
Loyal Books

Highly recommended.
بسیار توصیه می شود.
The Graphic Classroom

بخش هایی از کتاب مالک دنیا (لذت متن)
اگر در این داستان از خودم می گویم، به این خاطر است که عمیقا در این رویدادهای شوکه کننده درگیر بوده ام؛ رویدادهایی که بدون شک جزء خارق العاده ترین چیزهایی هستند که قرن بیستم به خود خواهد دید.

و چون از زمان شروع کارم تا به حال، توسط دولت در امور مهم مختلف و مأموریت های سری به کار گرفته شده ام، خیلی طبیعی بود که رئیس دپارتمانی که در آن کار می کنم، من را مسئول این تحقیقات حیرت انگیز کند؛ تحقیقاتی که در آن، باید با رازهای سر به مهر زیادی دست و پنجه نرم کنم.