کتاب بازی بی نهایت

The Infinite Game

مشخصات کتاب بازی بی نهایت
مترجم :
شابک : 978-6226840316
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 247
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 بهمن

معرفی کتاب بازی بی نهایت اثر سایمون سینک

بازی بی نهایت (The Infinite Game) نخستین کتاب در ایران محسوب می شود که به طور هم زمان با نسخه ی چاپی آن در آمریکا و سراسر دنیا منتشر شده است. این بار، سایمون سینک (Simon Sinek) به دنبال پاسخی برای یک سوال جالب است: چگونه در یک بازی که هیچ خط پایانی ندارد، رو به پیشرفت باشید و دوام بیاورید؟
سازمان ها و اشخاص زیادی، غرق در اندیشه ی پیروزی هستند. اما چگونه می توانید در یک بازی پیروز شوید که در حقیقت هیچ پایانی ندارد؟ چنین چیزی اصلا وجود ندارد. مثلا چیزی به اسم «برنده شدن» در کسب و کار داریم؟! بازی هایی مثل فوتبال و شطرنج، با قوانین مشخص و نقطه ی پایان واضح، بازی محدود محسوب می شوند. اما بازی کسب و کار، نامحدود و بی نهایت است و در آن، چیزی به اسم «برنده شدن» وجود ندارد، چرا که همواره چالش های جدید پیش می آید، قوانین بازی مشخص و پایدار نیست، بازیکنان ثابت و همیشگی نیستند و هیچ خط پایانی برای آن وجود نیست.

کتاب بازی بی نهایت

سایمون سینک
سایمون سینک، زاده ی 9 اکتبر 1973، سخنران، مشاور تجاری و نویسنده ی انگلیسی/ آمریکایی است.سینک در ویمبلدون انگلیس به دنیا آمد و پس از گذشت چند سال به آمریکا مهاجرت کرد. او در دانشگاه لندن به تحصیل در رشته ی حقوق پرداخت و پس از آن، در رشته ی مردم شناسی فرهنگی تحصیل کرد.سینک ابتدا در آژانس های تبلیغاتی نیویورک مشغول به کار شد و بعد از آن، کسب و کار خود را راه انداخت. سخنرانی او درباره ی رهبران بزرگ، جزء سه ارائه ی محبوب در همایش های TED است.