کتاب خواهر من قاتل زنجیره ای

My Sister the Serial Killer
کد کتاب : 22256
مترجم :

شابک : 978-6226652292
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 17 تیر

نامزد دریافت جایزه ی بوکر سال 2019

برنده ی جایزه لس آنجلس ایمز سال 2018

نامزد دریافت جایزه ی بهترین داستان معمایی گودریدز سال 2018

معرفی کتاب خواهر من قاتل زنجیره ای اثر اوینکان بریثویت

یک رمان کوتاه ، تاریک و خنده دار ، در مورد یک زن نیجریه ای که خواهر کوچکترش عادت بسیار ناخوشایند کشتن دوست پسرانش را دارد.
کورید دختر تلخی است. چگونه می تواند نباشد؟ خواهرش ، آیولا ، همه چیز است: فرزند مورد علاقه ، فرزند زیبا و احتمالا یک جامعه ستیز. اکنون این سومین دوست پسر آیولا است که پشت سر دوتای دیگر می میرد.
کورید سعی می کند از خواهرش محافظت کند. او بهترین راه حل ها را برای تمیز کردن خون می داند ، تنه ماشین او به اندازه کافی برای حمل جسد بزرگ است و او کسی است که مانع آیولا می شود که عکس شام خود را در اینستاگرام پست کند در زمانی که باید سوگوار دوست پسر "مفقود شده" ی خود باشد. او همه این کارها را می کند بدون آنکه چیزی بدست بیاورد.
کورید مدتهاست عاشق یک پزشک خوش تیپ و مهربان در بیمارستانی است که در آن کار می کند. او رویای روزی را می بیند که آن پزشک بفهمد کورید همان کسی است که او نیاز دارد. اما وقتی که پزشک از کورید شماره تلفن آیولا را سوال می کند ، باید آماده ی کاری که خواهرش می خواهد بکند باشد و نیز باید ببیند تا چه اندازه حاضر است برای محافظت از او پیش برود.

برّنده مانند ناخن و پر از شوخ طبعی ، اولین رمان مرگبار اوینکان بریوثت به همان اندازه که جالب است ترسناک است.

کتاب خواهر من قاتل زنجیره ای

نکوداشت های کتاب خواهر من قاتل زنجیره ای
Lethally elegant
به شکل مرگ آوری زیبا
LUKE JENNINGS

Disturbing, sly and delicious.
اخلال گر، موذی و جذاب است.
AYOBAMI ADEBAYO

A biting mix of wickedness and wit, Oyinkan Braithwaite weaves her narrative with a confidence that you've never read anything quite like it
ترکیبی از شرارت و بذله گویی.اوینکان بریثویت داستانش را چنان با اطمینان خاطر می بافد که شما هرگز چیزی شبیهش را نخوانده اید.
INSTYLE

قسمت هایی از کتاب خواهر من قاتل زنجیره ای (لذت متن)